Pożyczka na szczególne, kobiece potrzeby

przejdź do komentarzy

Naprzeciw potrzebom finansowym kobiet wychodzi Ratalska.pl - nowa platforma pożyczkowa należąca do renomowanej firmy Aasa Polska. Niekwestionowaną zaletą pożyczek od Ratalska.pl jest możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel.

pożyczka pożyczka/Ratalska.pl
Naprzeciw potrzebom finansowym kobiet wychodzi Ratalska.pl – nowa platforma pożyczkowa należąca do renomowanej firmy Aasa Polska.

Pożyczka od Asi Ratalskiej – na dowolny cel


Niekwestionowaną zaletą pożyczek od Ratalska.pl jest możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel.

Nie ma większego znaczenia, czy będzie to pożyczka na:
- remont,
- wakacje,
- rozkręcenie nowego biznesu,
- zabezpieczenie codziennych potrzeb rodziny,
- zakup nowego wyposażenia RTV lub AGD,
- spełnienie własnych potrzeb i marzeń.

Pożyczka na szczególne, kobiece potrzeby

O pożyczkę od Ratalska.pl mogą ubiegać się Panie, które spełniają cztery podstawowe warunki:


- ich wiek mieści się w przedziale 20 – 80 lat,
- mogą wykazać stałe dochody uzyskiwane w Polsce i pochodzące z pewnego źródła, np. umowy o pracę, renty lub emerytury,
- posiadają polskie obywatelstwo
- mają aktywny rachunek bankowy
- nie figurują w rejestrach dłużników, czyli na bieżąco spłacają swoje zobowiązania.

Niezależnie od tego, na co będą przeznaczone pieniądze z pożyczki, okres jej trwania może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Minimalna kwota środków, jakie można uzyskać, wynosi 1 000 zł, a maksymalna 10 000 zł.

Proste i klarowne zasady


Uzyskanie pożyczki od Ratalska.pl jest bardzo proste i szybkie. Każda osoba może wybrać interesującą ją kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i przy pomocy dostępnego na stronie internetowej kalkulatora sprawdzić, jaka będzie orientacyjna wysokość raty oraz całkowity koszt pożyczki.

Następnie należy wypełnić krótki formularz online, który posłuży jako wniosek o udzielenie pożyczki. Formularz zawiera podstawowe dane osobowe, kilka informacji odnośnie stanu majątkowego oraz prośbę o wskazanie celu, na jaki zostanie przeznaczona pożyczka. Formularz można wypełnić w każdym, dogodnym dla siebie momencie, zarówno w dniu roboczym, jak również w weekend.

Każdy wniosek podlega weryfikacji, która dokonywana jest najczęściej w dniu złożenia wniosku o pożyczkę lub w kolejnym dniu roboczym. Wnioski weryfikowane są w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) od 8:00 do 19:00. W tym czasie należy oczekiwać na decyzję odnośnie przyznania pożyczki. Decyzja zostanie przesłana drogą mailową lub przekazana telefonicznie. Pozytywna weryfikacja wniosku skutkuje przedstawieniem umowy oraz harmonogramu spłat, z którymi osoba ubiegająca się o pożyczkę może się zapoznać przed finalizacją transakcji.

Akceptacja warunków przez obie strony prowadzi do ostatniego elementu, którym jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł przez system Blue Media. W ten sposób Ratalska.pl sprawdza zgodność danych właściciela konta z danymi zawartymi we wniosku, a tym samym eliminuje możliwość wzięcia pożyczki przez osoby nieuprawnione. Środki wypłacane są na konto bankowe lub przez czek Giro.

Każdą pożyczkę można dodatkowo ubezpieczyć na wypadek zdarzeń losowych uniemożliwiających jej terminową spłatę. Koszt ubezpieczenia wynosi od 0,67 zł dziennie.

Artykuł został opracowany przez ekspertów z Ratalska.pl (brandu Aasa Polska S.A.)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • avatar kozaczek
  oewonga 05-04-18, 18:12 cytuj
  Witam! Gomez, kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki. Zachęcam zatem do skorzystania z niej.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kozaczek.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
  Zobacz moje komentarze i profil
 • avatar kozaczek
  gość: gomez 02-04-18, 13:31 cytuj
  Czy w wonga mogę otrzymać pożyczkę, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  oewonga 30-01-18, 17:38 cytuj
  Witam! Nadia, dziękuję za skorzystanie z naszych usług. Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
  - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
  - Elastyczności i kontroli,
  - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.
  Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kozaczek.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
  Zobacz moje komentarze i profil