Pozytywny klip grupy DoriFi - Jutro futro [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Poznajcie ich już dziś, bo... jutro będzie futro.

dorifi dorifi/YouTube
DoriFi to Dorota Kopka-Broniarz - wokalistka, autorka muzyki i tekstów wraz z swoim zespołem.

DoriFi ma na swoim koncie spore sukcesy - wygrała konkurs Debiutanci Czarnego Piątku Hirka Wrony w Radiowej Trójce, zajęła 2. miejsce na Vena Festival 2006 i Coke Live Fresh Noise 2007.

Jej głos słychać m.in. na ścieżkach dźwiękowych filmów Kochaj i tańcz i Różyczka, przez pięć lat w programie Szymona Majewskiego, w reklamach, dżinglach radiowych i na wielu płytach innych artystów. Współpracowała między innymi z Kasią Kowalską, Kasią Klich, Małgorzatą Ostrowską, Krzysztofem Cugowskim, Ryszardem Rynkowskim, Zbigniewem Wodeckim, Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak i wieloma innymi.

Obecnie, jak DoriFi napisała na swoim koncie na Facebooku - wraz ze zespołem, tworzy własny obraz rzeczywistości, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dźwięków. Prostolinijność tekstów i niepodważalne, pulsujące brzmienie – to recepta DoriFi na szarą codzienność.

Zobaczcie kolorowy i pozytywnie zakręcony klip do singla Jutro futro, promującego ich debiutancką płytę Entliq Pentliq, która swoją premierę miała w maju tego roku.

Co myślicie o twórczości DoriFi - w Waszym guście?dorifi

dorifi

dorifi

dorifi

dorifiPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!