Prawda o Wojewódzkim i Ivanie

przejdź do komentarzy

Wyjaśniono aferę z Ivanem Komarenko.

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF / K314144F
Nasi czytelnicy mieli rację. Oficjalnie potwierdzono, że powstały dwie wersje programu Kuby Wojewódzkiego. Producent i reżyser show Tomasz Dąbrowski wyjaśnił Nagraliśmy dwie wersje: jedną, że Ivan przegrywa rywalizację, drugą z opcją, że wygrywa.

Oburzenie publiki zmusiło TVN do wyjaśnień. Oczywiście Wojewódzki nadal trzymał fason opowiadając: Bo ja mam intuicję. Dobry dziennikarz zdobywa i przetwarza informacje. Dla mnie było jasne, że wygra Tyniec. Dla osób inteligentnych sprawa jest prosta. Ja nie będę zdradzał tajników swojej pracy. Przecież my jesteśmy dilerami wyobraźni i nie ma tu mowy o żadnej manipulacji.

Ciekawe jak się mają do tego jego insynuacje, że talk-show idzie na żywo. Dyrektor programowy stacji Edward Miszczak tłumaczył, że widzów nie interesuje czy program jest na żywo. Teraz zapewne zmieni zdanie.

Cóż, było minęło. Teraz w nagrodę za dociekliwość można obejrzeć drugą wersję programu, w której Ivan Komarenko jest zdobywcą Kryształowej Kuli. Podobno piosenkarz nie wiedział, że będzie nagrywał dwie wersje.

Na stronie Kuby Wojewódzkiego odcinek pt. Ivan wygrałeś.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!