Prawnicy Dariusza Krupy zarzucają Górniak mówienie nieprawdy

przejdź do komentarzy

Chodzi o wywiad na temat podziału majątku.

dariusz krupa dariusz krupa/© KAPiF
Kilka dni temu pokazaliśmy Wam wywiad z Edytą Górniak, w którym piosenkarka opowiadała o braku decyzji co do podziału majątku jej i Dariusza Krupy.

Prawnicy byłego męża piosenkarki zareagowali na wypowiedzi Górniak pisząc sprostowanie. Zostało ono zamieszczone na stronie Wideoportalu, z której pochodziła rozmowa z Górniak.

A oto, co piszą prawnicy:

Nieprawdą jest, co mówi Pani Edyta Górniak:

- "No, ale minęło półtorej roku i nie odzyskałam ani złotówki z mojego majątku (...)", gdyż podział majątku nie został dokonany, a wszystkie jego składniki pozostają wspólne zarówno Pani Edyty Górniak, jak i Dariusza Krupy".

- "Ja bardzo intensywnie pracowałam na całą rodzinę, cały dom, utrzymywałam wszystko", gdyż "oboje małżonkowie, pracując wspólnie, razem utrzymywali rodzinę".

- "Ja nie rozumiem postawy Darka dlatego, że ja chyba nie potrafiłabym spać spokojnie przez półtorej roku ze świadomością, że godzę się na taką niesprawiedliwość, bo to jest po prostu nieuczciwe", gdyż brak dokonania podziału majątku nie nastąpił z winy Dariusza Krupy. Gdyby Pani Edycie Górniak rzeczywiście zależało na dokonaniu podziału, mogła w każdej chwili wystąpić na drogę postępowania sądowego."


Jak widać, choć sprawa sądowa dotycząca podziału majątku jeszcze się nie zaczęła, już budzi kontrowersje i wywołuje niesnaski. Relacje byłych małżonków nie należą już chyba do
"poprawnych".
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!