Premiera Gry o Tron 6! Tego nie mogliśmy się spodziewać...

przejdź do komentarzy

Obejrzeliście premierowy odcinek?

gra o tron gra o tron/Youtube,
W nocy z 24 na 25 kwietnia odbyła się premiera jednego z najpopularniejszych serialu wszech czasów - Gry o Tron. Pierwszy odcinek o tytule The Red Woman pokazał dalsze losy związane z Jonem Snow oraz resztą bohaterów sagi. Cały odcinek był skupiony wokół Czerwonej Kapłanki Melisandre.

Premiera Gry o Tron 6! (BEZ SPOILERÓW)

Zobacz więcej: Gra o Tron: Co zdradzają oczy Kita Haringtona? (VIDEO)

Jeśli nie obejrzeliście premiery w nocy, to powtórkę odcinka możecie zobaczyć dzisiaj na HBO o godzinie 20:10. Epizod można również zobaczyć na HBO GO.

Premiera Gry o Tron 6! (BEZ SPOILERÓW)

Co zaskakujące, nowy sezon nie opiera się dosłownie na książce Georga R.R. Martina. Jak stwierdzili twórcy "nie będzie spoilerował powieści"! Wszystko dlatego, że autor nie zakończył jeszcze szóstego tomu Wichry Zimy, który pierwotnie miał ukazać się w grudniu 2015 r.

Przypomnijmy: wcześniejsze sezony choć różniły się od książek, to jednak główne założenia serii dalej pozostawały takie same. Teraz ma się to zmienić, co potwierdza sam autor sagi.

Zobacz więcej: Gra o Tron: Czy już niedługo zakończenie serii?!

Producenci chcieli w ten sposób uszanować widzów, którzy z oczywistych względów nie chcieli wiedzieć, co wydarzy się w książkach. Sam autor sagi stwierdził, że widzowie "mocno się zdziwią" po przeczytaniu powieści, ponieważ różnicę między scenariuszem serialu, a jego pracą mają być "znaczące".

Premiera Gry o Tron 6! (BEZ SPOILERÓW)

Na tę chwilę wiemy również o tytułach dwóch następnych odcinków. Drugi epizod będzie miał tytuł „Home” („Dom”). Fani serialu sugerują, że nazwa ma odnosić się do twierdzy Winterfell, rodzinnego domu rodu Starków lub pokazać dalszą historię Daenerys, która została porwana przez Dothraków w ostatnim sezonie.

Trzeci epizod ma mieć tytuł „Oathbraker” („Krzywoprzysięzca”) i ma trwać 53 minuty. Kto będzie tytułowym zdrajcą? Tego dowiemy się już za dwa tygodnie.

Zobacz więcej: „Gra o tron” znów zaskakuje

P.S.: Jeśli obejrzeliście epizod, to prosimy, abyście uszanowali resztę Internautów, którzy tego jeszcze nie zrobili i nie zdradzali elementów scenariusza.

Premiera Gry o Tron 6! (BEZ SPOILERÓW)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!