Premiera nowego filmu "Na granicy"

przejdź do komentarzy

Zobacz, kto się zjawił.

na krawędzi na krawędzi/KAPiF
Na granicy to nowy thiller w reżyserii Wojciecha Kasperskiego (34 l.). Scenariusz opowiada o losach ojcach i jego dwóch synów, którzy próbują ułożyć sobie życie po rodzinnej tragedii. Przyjeżdżając w Bieszczady nie zdają sobie jednak sprawy na grożące niebezpieczeństwo, które czai się na nich w górach.

Opowieść jest inspirowana prawdziwymi miejscami w Bieszczadach i historiami o przemytnikach oraz o morderczej pracy straży granicznej. W głównych rolach wzięli udział Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Andrzej Grabowski, Janusz Chabior i wielu innych aktorów z najwyższej półki.

Ponadto autorem zdjęć jest Łukasz Żal, który był odpowiedzialny między innymi za polskiego zdobywcę Oskara, film Ida. W filmie nie zabrakło również aktorów młodego pokolenia: Bartosza Bielenia (Disko Polo) oraz Kuby Henriksena, który do tej pory wystąpił również w Planecie Singli.

Na pokazie premierowym pojawili się między innymi: Marieta Żukowska, Sandra Staniszewska, Klaudia Halejcio, Michał Koterski i wielu czołowych artystów sceny aktorskiej w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia trailera!

Czy film może spełnić oczekiwania widzów?Andrzej GrabowskiAndrzej Młynarczyk
Janusz Chabior


Kaja Śródka i Patryk MikiciukKarina KunkiewiczKlaudia HalejcioŁukasz Palkowski i Michał KoterskiMajka Jeżowska i Wanda KwietniewskaMarcin DorocińskiMarek Koterski z małżonkąMarieta ŻukowskaMichał KoterskiOlga Hajdas z partnerkąSandra StaniszewskaWojciech Kasperski i Marieta ŻukowskaWojciech Pszoniak

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!