Producent Rolnik Szuka żony komentuje plotki o Beacie

przejdź do komentarzy

Kryminalne zagadki!

beata duda beata duda/© Facebook
Nikt nie spodziewał się, że programie Rolnik Szuka Żony pojawią się kryminalne wątki!

Zobacz: Mieszane uczucia internautów po 2. odcinku Rolnik szuka żony

Po prezentacji kandydatek na żony rolników, w sieci zawrzało od plotek, jakoby Beata Duda, która podoba się Markowi Walczakowi, była "czarną wdową", bohaterką odcinka Superwizjera z 2011 roku.

W Rolniku szuka żony Beatę przedstawiono w następujący sposób:

Najmocniejszą cechą pani Beaty jest niewątpliwe zdolność przetrwania ciężkich chwil, których w jej życiu niestety nie brakowało. Kobieta przez wiele lat zajmowała się handlem nieruchomościami, jednak po tragicznej śmierci męża w pół roku po ślubie porzuciła to zajęcie i skupiła się na samotnym wychowaniu swojego synka. Pani Beata ceni sobie piesze wędrówki po górach, zbieranie grzybów i wspólne pływanie z synem, który pozostaje najważniejszym mężczyzną jej życia. W programie szuka przede wszystkim partnera – kogoś, kto zaakceptuje jej syna, z kim będzie mogła dzielić wszystkie swoje smutki i radości - brzmi opis Beaty z programu Rolnik szuka żony.


A teraz - dlaczego Beata jest utożsamiana z "czarną wdową" z programu? Ma tę samą wadę wymowy, zgryzu i podobną twarz, co bohaterka Superwizjera.

Jak wygląda historia "czarnej wdowy" z programu emitowanego 5 lat temu? Beata została oskarżona przez ojca swojego zmarłego męża o przyczynienie się do jego śmierci. Andrzej Boroński popełnił samobójstwo w 2001 roku. On i jego żona, Beata, chcieli zabić się razem, przyjęli śmiertelną dawkę medykamentów. Pan Andrzej umarł, Beata natomiast przeżyła, bo zwymiotowała.

Co ciekawe, wszyscy pracujący przy wyjaśnieniu sprawy oraz potencjalni świadkowie... giną. Śmierć żadnego z nich nie była naturalna. Dominują tutaj samobójstwa (w które nie wierzą ich rodziny) czy przypadkowe utopienie.

Mamy rok 2008 Beata bierze ślub z biznesmenem, Jarosławem Dudą. Pół roku po ślubie mężczyzna popełnia samobójstwo.

Sprawa robi się poważna i na FB programu pojawia się oświadczenie:

Szanowni Państwo
W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące programu "Rolnik szuka żony" pragniemy poinformować, że nie posiadamy żadnych informacji jakoby utożsamiana z bohaterką materiału z "Superwizjera" pani Beata była karana, albo ma postawione jakieś zarzuty
- takie oświadczenie pojawiło się na stronie programu.


Zobacz: KRÓTKI FILM O ZABIJANIU, CZYLI BRUTALNE MORDERSTWO I JEGO OCENA

Szczęka opada.

Tutaj obejrzycie odcinek Superwizjera z 2011 roku

 
Beata z Rolnik szuka żony to czarna wdowa oskarżana o śmierć swoich mężów?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!