Profesor Lew-Starowicz o Polkach w łóżku

przejdź do komentarzy

Większość jest... leniwa!

zbigniew lew-starowicz zbigniew lew-starowicz/© KAPiF
W najnowszym Playboyu znaleźliśmy wywiad z prof. Zbigniewem Lwem - Starowiczem, w którym znany seksuolog mówi o łóżkowych preferencjach Polek.

Okazuje się, że większość Polek jest w łóżku bardziej leniwa niż Niemki, Angielki czy Rosjanki.

Większość kobiet oczekuje inicjatywy ze strony mężczyzny - twierdzi profesor. - Nawet te z bardzo wysokim poziomem dominacji, z odwróconymi rolami w związku. Jedynie 17 proc. kobiet wychodzi z własną inicjatywą i zachęca partnera - Starowicz przedstawia wyniki swoich badań. - Dotyczy to kobiet z dużym temperamentem lub mających leniwych w tym zakresie partnerów.

Według seksuologa młode Polki są zdecydowanie bardziej aktywne:

Kobiety aktywne dzielą się na trzy kategorie. Pierwsza - niewielki procent - to kobiety, które po prostu lubią być aktywne w łóżku. Rzadko się takie panie spotyka, ale dla mężczyzny - zaręczam - to cudowne odkrycie, po prostu skarb, jeżeli kobieta mówi do niego "Nic nie rób" (...)

Drugi typ nieleniwej w łóżku, to kobieta, która stara się ze względu na partnera. Robi to dla niego, bo wie, że on ceni aktywne partnerki.

I trzeci typ - aktywna w sytuacji zagrożenia, kiedy okazuje się, że mąż zwraca uwagę na inną. Wówczas odzywają się w niej geny walki o partnera.


O tym, jaki temperament mają Polki i dlaczego między dwiema połówkami pomarańczy może w ogóle nie iskrzyć w łóżku, dowiecie się z nowego Playboya.

Wszystko o seksie! Czytajcie tutaj.


Profesor Lew-Starowicz o Polkach w łóżku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!