PRZEŁOM w stanie zdrowia Lamara Odoma!

przejdź do komentarzy

Był w stanie krytycznym ponad 72 godziny.

lamar odom lamar odom/© Fame/Flynet
Lamar Odom (35 l.), który od wtorku leżał nieprzytomny na oddziale intensywnej terapii, odzyskał świadomość! Tę informację podało już kilka źródeł, wydaje się więc, iż jest wiarygodna.

Według informatorów ET, koszykarz miał otworzyć oczy i nawiązać kontakt z otoczeniem. Podobno został zapytany, czy chce zobaczyć dzieci. Ruch gałek ocznych plus mimika twarzy miały oznaczać potwierdzenie.

Ba! Stacja idzie jeszcze dalej. Według jej relacji, po wyjęciu rurki do oddychania, Odom miał powiedzieć do Khloe "Cześć kochanie" i unieść kciuk do góry.

Wbrew optymistycznym doniesieniom TMZ cytuje swego informatora, który twierdzi, że ruch gałek ocznych u Odoma mógł być bezwiedny.

Mąż Khloe Kardashian (31 l.) ma szanse na wyjście ze śpiączki, ale lekarze ostrzegają, że zmiany, jakie zaszły w mózgu po wylewach, mogą spowodować, że sportowiec będzie miał problemy z mową i poruszaniem się. Nie wiadomo, czy Odom odzyska czucie, władzę w nogach i czy będzie widział.

Wiadomo jedno - im szybciej celebryta odzyska przytomność, tym lepsze rokowania.

Wszyscy w rodzinie Kardashianów modlą się o to, o czym zapewniają za pośrednictwem internetu.PRZEŁOM w stanie zdrowia Lamara Odoma!

PRZEŁOM w stanie zdrowia Lamara Odoma!

PRZEŁOM w stanie zdrowia Lamara Odoma!

PRZEŁOM w stanie zdrowia Lamara Odoma!

PRZEŁOM w stanie zdrowia Lamara Odoma!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!