Przez co przeszła oszpecona kwasem Katie Piper? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Uwaga, drastyczne zdjęcia!

katie piper katie piper/ © PR Photos
Nie pierwszy raz piszemy o historii Katie Piper, byłej prezenterce i modelce, której były chłopak zlecił swojemu znajomemu oblanie jej silnie żrącym kwasem, wskutek czego jej twarz została trwale oszpecona i zniekształcona.

Dziś, po dwóch lata latach, Katie pokazuje się publicznie bez oporów, ale to, przez co przeszła, nie każdemu pozwoliłoby wyjść ponownie na ulicę.

Dziewczyna ma za sobą kilkadziesiąt(!) operacji - kwas nie tylko pozbawił ją urody, ale i zdrowia, oślepiając na jedno oko i bardzo dotkliwie parząc gardło.

Skóra twarzy została niemal całkowicie usunięta. Zastąpiono ją przeszczepioną skórą z pleców. Wcześniej użyto specjalnego materiału, który pozwolił odbudować podstawy tkanki.

Mimo to Katie nigdy nie będzie wyglądać tak, jak przed wypadkiem. Film My Beautiful Face dokumentujący jej przypadek wyemitowała już brytyjska telewizja. Teraz jest do obejrzenia w sieci.

Jak wygląda życie dziewczyny, której tragiczne zajście odebrano praktycznie wszystko? Zmieniły się nie tylko sprawy zawodowe, ale i proste, codzienne czynności. Katie panicznie boi się gorących rzeczy. Nie pija gorącej herbaty, nie pozwala zapalać świeczek. Jest stale na lekach.

- Czuję się jak 80-latka pokazująca swoim wnukom zdjęcia i mówiąca: "Ja też byłam kiedyś seksowna!" - mówi Katie.

Tylko że Katie ma dopiero 27 lat...

Prezentowane w filmie zdjęcia są drastyczne, ale tym większy jest podziw dla tej dzielnej dziewczyny:
 


WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ DALSZE CZĘŚCI FILMU TUTAJ.Katie po oblaniu kwasem, na oddziale intensywnej terapii:Rok po wypadku twarz dziewczyny pokrywały szpecące blizny, a rysy twarzy były zniekształcone:

Tak kiedyś wyglądała Katie:
foto: Facebook

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!