Przez miesiąc używałam szczoteczki sonicznej Luna Mini 2. Co się stało?

przejdź do komentarzy

Określamy to mianem "efektu wow".

testy kosmetyków testy kosmetyków/

Podobno używają ich modelki, które paradoksalnie nie mogą pozwolić sobie na 8 snu dziennie, a właśnie tyle potrzebujemy, by się wyspać i pięknie wyglądać. Dziewczyny z wybiegów deklarują, że promienny wygląd ich skóry to zasługa szczoteczek sonicznych, które usuwają 99,5% zanieczyszczeń i sebum oraz pozostałości makijażu.

Zobacz: Jeśli czyścić twarz szczoteczką soniczną, to tylko Luną 2

Luna Mini 2 - recenzjaChyba kojarzycie firmę Foreo odpowiedzialną za soniczną rewolucję na rynku? Unikalny design urządzeń zapewnił marce miano rewolucjonisty na rynku.

Szczoteczka Luna Mini 2 wykorzystuje technologię T-Sonic, która zapewnia jeszcze głębsze oczyszczenie. Minuta stosowania rano i wieczorem usuwa z twarzy zanieczyszczenia, odblokowuje pory, usuwa pozostałości makijażu oraz martwy naskórek oraz wyrównuje koloryt skóry.

Podczas minuty używania szczoteczka wytwarza 8000 pulsacji, które przenoszone są na miękkie silikonowe wypustki.

Wypustki szczoteczki Luna Mini 2 zostały podzielone na 3 sfery, każda z nich odpowiada innemu typowi skóry, co sprawdza się w pielęgnacji poszczególnych partii twarzy. W górnej części mamy grubsze wypustki dla precyzyjnego oczyszczenia strefy T, natomiast w tylnej części znajdziemy wypustki przeznaczone dla cery tłustej.

Szczoteczka jest w 100% wodoodporna, jedno ładowanie wystarcza na pół roku używania, a produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Mini Luna 2 dostępna jest w 5 kolorach.

Od miesiąca używam Luny Mini 2. Jakie są efekty? Przede wszystkim są! I są bardzo widoczne. Moja skóra stała się gładsza i rzadziej pojawiają się wypryski.

Stosuję kremy z kwasem migdałowym, więc moja skóra jest sucha. Luna idealnie usuwa martwy naskórek, dzięki czemu nie mam problemu z łuszczeniem się. Zamiast niego moja skóra jest gładka jak aksamit.

Co najważniejsze, efekty zauważyła nie tylko ja, ale i znajomi.

Minusem niewątpliwie jest cena urządzenia, za Lunę musimy zapłacić ok. 600 zł, ale produkt jest objęty gwarancją i ładujemy go zaledwie raz na pół roku.

Przez miesiąc używałam szczoteczki sonicznej Luna mini 2. Co się stało z moją ce

Przez miesiąc używałam szczoteczki sonicznej Luna mini 2. Co się stało z moją ce

@foreo #szczoteczkasoniczna #szczoteczkadotwarzy #cleanskin #beuty #skincare ❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez kozaczek (@kozaczek.poland)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!