Przez moment zrobiło się niebezpiecznie (FOTO)

przejdź do komentarzy

Dla piękna warto się poświęcić?

styl gwiazd styl gwiazd/Fame/Flynet
Gwiazdy są w stanie zrobić wiele, by pięknie wyglądać. Jedne miesiącami katują się drakońską dietą, inne kładą się pod nóż i powiększają pośladki, piersi, odsysają tłuszcz. Nie brakuje też pań, które codziennie spędzają kilka godzin przed lustrem na wykonaniu makijażu i fryzury. Kardashianki nawet się do tego otwarcie przyznają. Jeśli dodamy do tego wydawanie fortuny na kosmetyki, paradowanie w butach niczym szczudłach i sukienkach, w których złapanie oddechu lub pochylenie się jest nie lada wyczynem, można stwierdzić jedno - piękno wymaga poświęceń.

Na stylu tej gwiazdy wzoruje się wiele nastolatek. Vanessa Hudgens (26 l.) uwielbia boho i grunge. Choć zdarzają się jej odstępstwa, to właśnie w zwiewnych kreacjach, frędzlach i kwiatach czuje się najlepiej.

Ostatnio paparazzi sfotografowali młodziutką gwiazdę pod jednym z hoteli. Vanessa miała na sobie białą suknię w kwiaty, której długość stwarzała realne niebezpieczeństwo potknięcia się. Nie pomagały nawet buty na koturnie - kreacja snuła się po chodniku. Zaprawiona w boju Hudgens na szczęście uniknęła wpadki.

Ikona stylu?


 


Przez moment zrobiło się niebezpiecznie (FOTO)

Przez moment zrobiło się niebezpiecznie (FOTO)

Przez moment zrobiło się niebezpiecznie (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!