Przezroczysty Clive Owen

przejdź do komentarzy

Ma sposób na paparazzich.

clive owen clive owen/GQ magazine (archive)
Clive Owen twierdzi, że znalazł sposób, aby poruszać się w miejscach publicznych niezauważony.

Aktor jest przekonany, że każda gwiazda mogłaby uniknąć tłumu dziennikarzy. Celebrities chcą jednak przyciągnąć za wszelką cenę uwagę, utyskując później na brak prywatności.

- Mam taką teorię, że możesz przejść niezauważony nawet pod samym radarem. Wystarczy, że odpowiednio się nosisz - powiedział Owen w rozmowie z magazynem GQ. - Moim zdaniem, najpopularniejsza gwiazda filmowa na świecie mogłaby wejść do pubu tuż za rogiem, usiąść z tyłu, wypić sobie trzy kufle Guinessa i wyjść. Nikt by jej nie zaczepił, ale oczywiście wszystko zależy od odpowiedniego zachowania.

- Patrząc na niektórych ludzi można odnieść wrażenie, że gdziekolwiek idą, zaraz robi się wokół nich cyrk, a oni udają pokrzywdzonych mówiąc, że nic nie mogą na to poradzić - dodaje aktor. - Nie jestem pewien, czy to do końca tak jest.

Jemu odpowiada codzienne, ciche życie.

- Może dla innych to nudne, ale dla mnie fantastyczne - wyznaje. - Duża jest w tym zasługa mojej żony. Nie pozwala mi zwariować. Jestem żonaty od dawna, uwielbiam moje dzieci i tylko to się dla mnie liczy.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!