Przeżyjmy to jeszcze raz

przejdĽ do komentarzy

Relacja z debiutowego odcinka "Jak Oni ¶piewaj±".

jak oni ¶piewaj± jak oni ¶piewaj±/© KAPiF


Widzom obiecywało się, że program ten ma stanowić poważn± konkurencję dla "Tańca z gwiazdami".

Po obejrzeniu pierwszego wydania jako¶ się na to nie zanosi. Gdyby nie nasz kozacki obowi±zek, najprawdopodobniej wył±czyliby¶my już po Nejmanie.

Przede wszystkim, Kasia Cichopek w towarzystwie Krzysztofa Ibisza nie wystarczy, żeby przyci±gn±ć tłumy, a co dopiero odebrać widownię "Tańca...".

Wracaj±c do Kasi, bo przecież tak gło¶no było o jej nowej pracy, pojawiła się odziana nieco zbyt dojrzale, ale to tylko nasze odczucia. Sukienka była ładna, grzeczna i bezpieczna. Ot, taka dla skromnej Kasi, która natomiast nadrabiała... charyzm±? Chyba charyzm±, inaczej tego nazwać nie jestem w stanie.

Czas jednak na jury i tutaj skupimy sie głównie na Edycie Górniak. Nic to, że fiku¶na srebrna czapeczka nijak nie pasowała do wzorzystej, zwiewnej sukienki. Tworzyła za to duet z kozaczkami w szpic, które owszem, modne były, ale kilka sezonów temu. Tak czy inaczej błysk dodatków zawał się mówić: "Patrzcie na mnie, to ja tu jestem gwiazd±!".

Zajmijmy się jednak uczestnikami:

Na pierwszy ognień poszedł

Andrzej Nejman - nasze złotopolskie ciacho, jak to okre¶liła Cichopek [ludzie! kto jej pisał te teksty?!]. Co za fryzura! To już nie Waldek, to nasz Ricky... szkoda, że tylko od strony fryzury. Nic to jednak nie przeszkadza w naszej sympatii do niego.

Od strony wokalnej zdaniem pani Zapendowskiej "była profeska". Naszym zdaniem nie do końca, ale nie będziemy się kłócić z ekspertk±. Być może to wina zbyt perfekcyjnego oryginału...

2. Robert Moskwa - po tym występie chyba nawet Marysia przestanie go kochać.

3. Agnieszka Włodarczyk - o sobie powiedziała, że "nie jest seksown± małolatk±". Owszem małolatk± już nie, ale seksown± w dalszym ci±gu. Nawet odziana po sam± szyję. No wła¶nie - suknia była rewelacyjna. Nie wiemy, kto j± wybrał, ale je¶li macie jak±¶ wiadomo¶ć na temat tej stylistki, dajcie znać.

¦piewanie, jak wygl±d, też przyzwoite. I tutaj zgadzamy się z jurorami.

4. Piotr Szwedes - rusza się jak rockman i na tym się cały rock kończy.

5. Marzena Sztuka - bardzo na ni± liczyłam, ale się rozczarowałam. Zreszt±, kto j± ubierał? To poł±czenie burdelmamy, szyku rodem z "Dynastii" i (teoretycznie) seksapilu nie sprawdziło się. Sprawdza się natomiast powiedzenie, że mniej naprawdę znaczy więcej. I vice versa.

6. Łukasz Płoszajski - przytoczymy tylko słowa Edyty: "Dużo lepiej ci jest z grzywk± do góry". I dodamy: nie słuchaj jej!

7. Włodzimierz Matuszak - bez rewelacji, a liczyli¶my na co¶ więcej. Czekamy na poprawę.

8. Natasza Urbańska - przez ten kołnierz (???) nie mogli¶my się skoncentrować. Przesłaniał wszystko, nawet piosenkę. Może o to chodziło?

9. Wiruj±cy seks, czyli Edyta Herbu¶.

- Do tego programu s± zaproszeni aktorzy - powiedziała. HA! Edyto, czy mówiła¶ również o sobie?

Panna Herbu¶ za¶piewała fatalnie, zreszt± to nie tylko nasza opinia - pani Elżbieta wypowiedziała się podobnie. Nie pomogły piersi ani ozdobniki w formie tańca. A może po prostu mamy już przesyt Edyty?

10. Małgorzata Ostrowska-Królikowska - stylistyczne odkrycie programu. Bardzo podobała nam się z tej czarnej sukni i odmładzaj±cej fryzurce. Do tego stopnia, że nie będziemy czepiać się wokalu.

11. Marek Siudym - to mój osobisty faworyt. ¦piew jakby od niechcenia, ale absolutnie stylowy i miły dla ucha.

12. Dominika Figurska - powiedzmy sobie szczerze: porównania z Kayah nie wytrzymałby nikt, więc darujemy sobie komentarze.

13. Małgorzata Lewińska w pięknym (na swój sceniczny sposób) stroju. Zgrzyty były. Przy okazji pytałam się, jak to możliwe, że od jakiego¶ czasu ogl±damy j± tylko w jednym serialu?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!