Przeżyjmy to jeszcze raz

przejdź do komentarzy

Relacja z debiutowego odcinka "Jak Oni śpiewają".

jak oni śpiewają jak oni śpiewają/© KAPiF


Widzom obiecywało się, że program ten ma stanowić poważną konkurencję dla "Tańca z gwiazdami".

Po obejrzeniu pierwszego wydania jakoś się na to nie zanosi. Gdyby nie nasz kozacki obowiązek, najprawdopodobniej wyłączylibyśmy już po Nejmanie.

Przede wszystkim, Kasia Cichopek w towarzystwie Krzysztofa Ibisza nie wystarczy, żeby przyciągnąć tłumy, a co dopiero odebrać widownię "Tańca...".

Wracając do Kasi, bo przecież tak głośno było o jej nowej pracy, pojawiła się odziana nieco zbyt dojrzale, ale to tylko nasze odczucia. Sukienka była ładna, grzeczna i bezpieczna. Ot, taka dla skromnej Kasi, która natomiast nadrabiała... charyzmą? Chyba charyzmą, inaczej tego nazwać nie jestem w stanie.

Czas jednak na jury i tutaj skupimy sie głównie na Edycie Górniak. Nic to, że fikuśna srebrna czapeczka nijak nie pasowała do wzorzystej, zwiewnej sukienki. Tworzyła za to duet z kozaczkami w szpic, które owszem, modne były, ale kilka sezonów temu. Tak czy inaczej błysk dodatków zawał się mówić: "Patrzcie na mnie, to ja tu jestem gwiazdą!".

Zajmijmy się jednak uczestnikami:

Na pierwszy ognień poszedł

Andrzej Nejman - nasze złotopolskie ciacho, jak to określiła Cichopek [ludzie! kto jej pisał te teksty?!]. Co za fryzura! To już nie Waldek, to nasz Ricky... szkoda, że tylko od strony fryzury. Nic to jednak nie przeszkadza w naszej sympatii do niego.

Od strony wokalnej zdaniem pani Zapendowskiej "była profeska". Naszym zdaniem nie do końca, ale nie będziemy się kłócić z ekspertką. Być może to wina zbyt perfekcyjnego oryginału...

2. Robert Moskwa - po tym występie chyba nawet Marysia przestanie go kochać.

3. Agnieszka Włodarczyk - o sobie powiedziała, że "nie jest seksowną małolatką". Owszem małolatką już nie, ale seksowną w dalszym ciągu. Nawet odziana po samą szyję. No właśnie - suknia była rewelacyjna. Nie wiemy, kto ją wybrał, ale jeśli macie jakąś wiadomość na temat tej stylistki, dajcie znać.

Śpiewanie, jak wygląd, też przyzwoite. I tutaj zgadzamy się z jurorami.

4. Piotr Szwedes - rusza się jak rockman i na tym się cały rock kończy.

5. Marzena Sztuka - bardzo na nią liczyłam, ale się rozczarowałam. Zresztą, kto ją ubierał? To połączenie burdelmamy, szyku rodem z "Dynastii" i (teoretycznie) seksapilu nie sprawdziło się. Sprawdza się natomiast powiedzenie, że mniej naprawdę znaczy więcej. I vice versa.

6. Łukasz Płoszajski - przytoczymy tylko słowa Edyty: "Dużo lepiej ci jest z grzywką do góry". I dodamy: nie słuchaj jej!

7. Włodzimierz Matuszak - bez rewelacji, a liczyliśmy na coś więcej. Czekamy na poprawę.

8. Natasza Urbańska - przez ten kołnierz (???) nie mogliśmy się skoncentrować. Przesłaniał wszystko, nawet piosenkę. Może o to chodziło?

9. Wirujący seks, czyli Edyta Herbuś.

- Do tego programu są zaproszeni aktorzy - powiedziała. HA! Edyto, czy mówiłaś również o sobie?

Panna Herbuś zaśpiewała fatalnie, zresztą to nie tylko nasza opinia - pani Elżbieta wypowiedziała się podobnie. Nie pomogły piersi ani ozdobniki w formie tańca. A może po prostu mamy już przesyt Edyty?

10. Małgorzata Ostrowska-Królikowska - stylistyczne odkrycie programu. Bardzo podobała nam się z tej czarnej sukni i odmładzającej fryzurce. Do tego stopnia, że nie będziemy czepiać się wokalu.

11. Marek Siudym - to mój osobisty faworyt. Śpiew jakby od niechcenia, ale absolutnie stylowy i miły dla ucha.

12. Dominika Figurska - powiedzmy sobie szczerze: porównania z Kayah nie wytrzymałby nikt, więc darujemy sobie komentarze.

13. Małgorzata Lewińska w pięknym (na swój sceniczny sposób) stroju. Zgrzyty były. Przy okazji pytałam się, jak to możliwe, że od jakiegoś czasu oglądamy ją tylko w jednym serialu?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!