W środę w południe Anna Lewandowska wrzuciła na swój Instagram selfie z Robertem Lewandowskim. Dzisiaj ważny dzień
Trzymajcie kciuki za tego fightera
– napisała trenerka zapowiadając w ten sposób wieczorny mecz w Lidze Mistrzów.

Lewa w okularach spawacza kibicuje. Fani: Co oznacza TEN PALEC?

Drużyna Bayernu Monachium, w której gra Lewy, zmierzyła się w pierwszym półfinale turnieju. Niestety, mimo mocno zaciśniętych kciuków, Bayern przegrał z Realem Madryt. To ekipa Cristiano Ronaldo triumfowała tego wieczoru wygrywając mecz 1:2.

Media rozpisują się już o faulu, którego na polskim zawodniku dopuścił się zawodnik drużyny przeciwnej już w pierwszych minutach meczu. Sędzia nie zauważył przewinienia. Nie dostrzegł też faulu na Lewandowskim na krótko przed zakończeniem 1. połowy meczu.

Lewandowski uczy Klarę chodzić! Pomaga zapracowanej Ani

To nie był dobry dzień dla Lewandowskiego, który w końcówce meczu zmarnował okazję na wyrównanie.

Na zdjęciach widać, że po meczu Lewy nie był w zbyt dobrym nastroju.