Przybylska: Do twarzy używam tylko kremu dla dzieci

przejdź do komentarzy

Nie ufa "drogim wynalazkom". I nie farbuje włosów.

anna przybylska anna przybylska/Cosmopolitan
Bohaterką urodzinowego numeru magazynu Cosmopolitan jest Anna Przybylska.

Aktorka, która skończy w tym roku 35 lat, zapewnia, że na razie doskonale czuje się w swojej skórze. Mówi, że nie boi się "magicznej czterdziestki".

Powiem nieskromnie, że czas mnie nie dotyka - przekonuje gwiazda. - Trochę co prawda wkurza mnie technologia HD, dzięki której na ekranie widać każdą zmarszczkę i starą raszplę zamiast ponętnej kobiety, która świetnie gra, ale na razie się trzymam - podkreśla.

Przybylska mówi, że póki co nie musi się uciekać do pomocy drogich kosmetyków ani skalpela:


Nie farbuję włosów, bo nie znalazłam jeszcze na głowie ani jednego siwego, do twarzy używam tylko kremu dla dzieci, a nie tych drogich wynalazków, dbam o ciało, dużo ćwiczę – jestem przecież aktorką, a to mój warsztat pracy - opowiada bohaterka Cosmo.

Przybylska ma do siebie spory dystans. Gdy pada stwierdzenie, że wielu uważa ją za symbol seksu, aktorka wtrąca z ironią:

Bieniuk by powiedział: "Bo nie widzieli cię rano...".

O tym, jak aktorce udaje się od wielu lat utrzymać związek czy wyobraża sobie życie bez dzieciaków i o czym marzy podczas codziennej gonitwy, przeczytacie w nowym, majowym Cosmo. Numer urodzinowy (magazyn kończy właśnie 16 lat) z trzema wariantami okładki z Anną Przybylską do kiosków trafi już jutro, będzie również dostępny w sieci, w wersji elektronicznej.

W COSMOPOLITAN TAKŻE:

„Jestem dorosła! Nie mówcie mi, co mam robić” – jak się dogadać z rodzicami, którzy nadal przypominają ci, żebyś nosiła czapkę i pytają, czy zjadłaś obiad?

„Kto wpadł na naszą imprezę?” – z okazji urodzin Cosmo najwięksi polscy przystojniacy zdradzają, co ich najbardziej kręci w kobietach.

„Pozytywne myślenie naprawdę działa!” – Ale tylko pod warunkiem, że wiesz, jak się nim posługiwać. Wypróbuj nasz sprawdzony sposób!

„Kiedy przestajesz się dla niego starać...” – Zakochałaś się w Bradzie Pitcie, a teraz mieszkasz z Ciasteczkowym Potworem? Albo sama nie możesz dopiąć dżinsów?

„Sekret idealnego dopasowania” – Dlaczego seks z jednym facetem jest absolutnie rewelacyjny, a z drugim (choć jesteś w nim zakochana po uszy) – trochę mniej?

„Nie czekaj! Spełniaj marzenia! Teraz!” – Wiesz, czym jest prokrastynacja? To odkładanie wszystkiego na później i... tysiące straconych możliwości. Sprawdź, co ci naprawdę przeszkadza w spełnianiu marzeń.
 


Przybylska: najłatwiej przychodzi mi... kokietowanie (FOTO)

Przybylska: najłatwiej przychodzi mi... kokietowanie (FOTO)

Przybylska: najłatwiej przychodzi mi... kokietowanie (FOTO)

Przybylska: Do twarzy używam tylko kremu dla dzieci


Przybylska: Do twarzy używam tylko kremu dla dzieci (FOTO)

Przybylska: Do twarzy używam tylko kremu dla dzieci (FOTO)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!