Przybylska pokazała majtki, pojechała po Pazurze

przejdź do komentarzy

I wyznała, że Piasek świetnie całuje.

anna przybylska anna przybylska/ © KAPiF
Ania Przybylska w programie Kuby Wojewódzkiego skutecznie podniosła temperaturę. Kuba musiał ochłodzić krocze wodą. Nie wystarczyło, bo chwilę później włożył w spodnie maskę.

Próbował też namówić aktorkę do pokazania majtek, ponoć dużych, bo jej zdaniem "dupsko już nie to" i "coś je musi trzymać".

Niestety, (udawała, że) pokazała je tylko Michałowi Pirógowi. Z wiadomych względów - o niego mąż nie powinien być zazdrosny.

Za to o Andrzeja Piasecznego może, bo aktorka zdradziła, że była w nim kiedyś zakochana oraz że piosenkarz fenomenalnie całuje.

- Ja to pamiętam jak dziś: pocałunek, styczeń 2000 rok, Piwowarski reżyseruje. Kamera, akcja! Dodajmy, że byłam zakochana w Piasku. Słuchajcie... I dubel... I jeszcze jeden - opowiada Przybylska.

- Powiedziałaś "dupę"?! - wykrzyknął Kuba.
- DUBEL! Fascynujące to było doświadczenie!


Coś jeszcze? A tak - aktorka jest z gatunku tych, której nie podobają się związki podstarzałych panów z młodymi dziewczynami. Kiedyś w jednym z wywiadów powiedziała, że to "pedofilstwo".

- Bo pamiętaj, nasz serdeczny kumpel miał parę dni temu ślub - Czarek Pazura. No on jest starszy ode mnie, a ta jego, a ta jego...
- Ale ja mu dokuczałam na planie - przerwała Wojewódzkiemu Przybylska. - Pytałam ją, czy już widziała Psy. (...) Czy pokazał jej ten film, bo ona jest raczej w takim wieku... Wiesz, to było kino kultowe, kiedy ja miałam piętnaście lat. A ona wtedy miała...?
- Ona była wtedy plemnikiem w mosznie tatusia - zakończył Wojewódzki.

(Rozmowę możecie obejrzeć tutaj.)

Przybylska pokazała majtki, pojechała po Pazurze

Przybylska pokazała majtki, pojechała po Pazurze

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!