Przyczajona Kinga Rusin i mało atrakcyjna Kim Kardashian

przejdź do komentarzy

Czyli hurtownia plotek z minionego tygodnia.

kinga rusin kinga rusin/© KAPiF
Okazuje się, że czasem do oglądania boskiej Kelly Brook przydaje się trochę wina. Bo bez niego jakoś trudno uwierzyć, że to jedna z najseksowniejszych Brytyjek. Przekonajcie się sami.

Ile jeszcze razy Michał Wiśniewski zwiąże się z nową kobietą? Z tego, co mówi, wynika, że za każdym razem, gdy zostanie sam, znów będzie szukał szczęścia u boku innej kobiety. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Trudno się dziwić, że Kim Kardashian woli siebie z kilogramem pudru na twarzy, niż w wersji "saute". Patrząc na zdjęcia seksbomby bez makijażu przyznajemy jej rację. W 100 procentach!

Robert Korzeniowski chciałby już układać sobie życie u boku nowej partnerki. Tymczasem jego obecna żona, Agnieszka stawia pewne warunki. Co będzie z rozwodem znanego chodziarza? Czytajcie tutaj.

Czy Tomasz Lis powinien bać się dnia premiery książki swej byłej żony? Plotki głoszą, że Kinga Rusin wraca wspomnieniami do bolesnych dni, kiedy musiała się zbierać po odejściu męża. Więcej na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Jeden z tygodników ogłosił ranking kobiet, które w minionym dziesięcioleciu miały największy wpływ na kształt sceny muzycznej i - szerszej - na całą popkulturę. Listę otwiera Britney Spears. Księżniczka popu wygrała z Christiną Aguilerą oraz Lady Gagą. Więcej przeczytacie tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!