Przyjaciele mówią o Edycie Górniak

przejdź do komentarzy

W Gali jubileuszowy artykuł na temat gwiazdy.

edyta górniak edyta górniak/© KAPiF
Gala pokusiła się o przygotowanie zbiorczego wywiadu z przyjaciółmi, znajomymi i współpracownikami Edyty Górniak. Tekst jest swego rodzaju laurką z okazji 20-lecia pracy artystycznej piosenkarki.

Wśród osób, które wypowiadają się na temat divy są między innymi były partner Górniak, Robert Kozyra, Krzysztof Krawczyk oraz Elżbieta Zapendowska.

Kozyra o Górniak mówi tak:

Żaden wielki artysta nie jest łatwy. Pan Bóg zawsze daje talent z szaleństwem: Marilyn Monroe, Salvador Dali, Marlon Brando i również Edyta Górniak. Ona jest nadwrażliwa. Przeszkadza to jej w życiu, w pracy. Ale Edyta jest lepszą bizneswoman, niż się komukolwiek wydaje. Szybciej myśli i kalkuluje niż niejeden biznesmen. Mogłaby trzy razy sprzedać i kupić każdego, kto chce zrobić z nią interesy. Tylko, że teraz Edyta nie jest w stanie sama wszystkiego udźwignąć. Ma dziecko i poświęca mu każdą wolną chwilę. Ma świra na punkcie Allana. Edyta jest fantastyczną matką.

A Maria Szabłowska, dziennikarka muzyczna uważa że Edyta:

Ma to, co posiadło niewiele piosenkarek w naszej muzyce rozrywkowej. Predyspozycje gwiazdorskie. Z czego, tak mi się wydaje, biorą się jej kłopoty. Wiele zachowań, które się jej wytyka, są ze wszech miar usprawiedliwione. Kiedy wróciła po latach do Opola, zaśpiewała piosenkę, a później się rozpłakała, Edyta w październiku 2009 roku. wielu było tym oburzonych. Przecież ona wychowywała się w Opolu i jej wielkim marzeniem, jeszcze z dzieciństwa było, żeby zaśpiewać na tamtej scenie. Musiała się wzruszyć!

Więcej ciekawych wypowiedzi na temat Edyty Górniak znajdziecie TUTAJ.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!