Przyłapana na masturbacji podczas 50 twarzy Greya

przejdź do komentarzy

Siedziała na środku sali!

50 twarzy greya 50 twarzy greya/Fame/Flynet
To jedna z najgłośniejszych produkcji w historii kina w ogóle. W Polsce pobito rekord sprzedaży biletów. Trudno się dziwić. Książkowa wersja 50 twarzy Greya cieszyła się ogromnym powodzeniem. Historia tajemniczego Szarego, który ma kieszenie wypchane banknotami i skrywa w swojej sypialni tajemnicę rozpalił zmysły wielu kobiet. Na seans wybrało się też wielu mężczyzn. Część z nich nie tylko pod naciskiem swoich drugich połówek.

Teraz Dakota Johnson i Jamie Dornan mogą czuć się prawdziwymi gwiazdami. Paparazzi śledzą każdy ich krok, Dakota odwiedziła już różne programy, a na Oscarach, na które poszła ze swoją mamą, chętnie odpowiadała na liczne pytania. Oboje mają przez film problemy w związku. Ona rozstała się z chłopakiem, on obiecał żonie, że nie zagra w kolejnych częściach.

Czy ta kobieta była singielką? Nie wiadomo. Na pewno nie była spełniona w sypialni, bo w kinie podczas wyświetlania Greya zaczęła się
masturbować. To nie żart!

Movie Post opisuje historię 33 letniej Meksykanki, która w kinie w mieście Sinaloa, siedząc w dwunastym rzędzie, postanowiła zabawiać się sama ze sobą. Wygibasy i odgłosy nie spodobały się innym widzom. Kobietę wyprowadzono w kajdankach.

Śmieszne? A może przerażające?

 


Przyłapana na masturbacji podczas 50 twarzy Greya

Przyłapana na masturbacji podczas 50 twarzy Greya

Przyłapana na masturbacji podczas 50 twarzy Greya

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!