Pudzianowski grozi imigrantom kijem baseballowym!

przejdź do komentarzy

"Nie mam litości - śmiecie ludzkie."

mariusz pudzianowski mariusz pudzianowski/© KAPiF
Mariusz Pudzianowski w ostrych słowach wypowiedział się na temat imigrantów, którzy starają się dotrzeć do Anglii poprzez port Calais we Francji. Okazuje się, że jego firma - Mariusz Pudzianowski Transport ponosi olbrzymie straty na codziennych przejazdach przez agresywnych młodych imigrantów.

Czytaj też: Pudzian o imigrantach: We własnym domu to ja ustalam reguły

W bardzo niewybrednych słowach podzielił się swoją wściekłością na Facebooku:

Mam ten sam problem z tymi skur....mi!!! Dziś było to samo u mnie - kilku kierowca wywalił z naczepy przy asyście policji po francuskiej stronie i plandeki oczywiście pocięte zostały.


PS. nie mam litości - śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuje bejsbola zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci - co niby nazywają się ludźmi!!!!! Niedługo sam przejadę się do UK promem z Calais i poczekam na nich w naczepie.Mariusz Pudzianowski Transport. 


Jak mi ktoś z naszych pseudo-celebrytów powie, że ma być tolerancja, to wsadzę go do naczepy i niech zobaczy ludzkość oraz ich tolerancję!!!


Pudzianowski, który pokazał się jako sympatyk prawicy coraz częściej wypowiada się na temat uchodźców w coraz to ostrzejszych słowach. Zwłaszcza teraz, gdy osobiście zaczyna go dotykać problem imigracji, a agresywne zachowanie przybyszów jest coraz bardziej uciążliwe i wpływa na jego dochody.Mam ten sam problem z tymi skur....mi!!! Dziś było to samo u mnie - kilku kierowca wywalił z naczepy przy asyście...

Posted by Mariusz Pudzianowski on 21 stycznia 2016Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji.

Posted by Mariusz Pudzianowski on 21 stycznia 2016Pudzianowski grozi imigrantom kijem baseballowym!

Pudzianowski grozi imigrantom kijem baseballowym!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!