Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

przejdź do komentarzy

Zabrakło Lewandowskiej.

qczaj qczaj/© AKPA
Polski świat fitnessu spotkał się w piątek na swojej fit - imprezie. W Go Activ Show wzięła udział Ewa Chodakowska, pojawił się Robert Burneika i kilka rozmiarów mniejszy od niego, ale dysponujący energią giganta Qczaj.

Wśród pozujących na ściance były siostry Bukowskie, pojawili się też fit motywatorzy Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz.

Anna Lewandowska TOPLESS reklamuje rajstopy (ZDJĘCIA+VIDEO)

Zabrakło Anny Lewandowskiej, która od kilku sezonów rywalizuje (przynajmniej w wyobraźni mediów) o tytuł królowej fitnessu z Polsce z Ewą Chodakowską.

Zobaczcie fotki fit-freaków.


Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

Ewa ChodakowskaQczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

Pamela Stefanowicz, Mateusz JanuszQczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

QczajQczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

Robert BurneikaQczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

Patrycja Bukowska, Martyna BukowskaQczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)

Qczaj, Chodakowska i Burneika na fit imprezie (ZDJĘCIA)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (9): sortuj