Radek Majdan w swojej (imponującej) sypialni

przejdź do komentarzy

Wspaniałe łoże - czy podoba się dziewczynom?

radosław majdan radosław majdan/© KAPiF
W najnowszym numerze Gali czytelnicy magazynu mogą udać się z wizytą do mieszkania Radka Majdana.

Imponujący apartament znajduje się w szeregowcu, na strzeżonym osiedlu położonym na obrzeżach Warszawy. Jest urządzony w nowoczesnym stylu. Były piłkarz mówi, że zaprojektowanie wnętrz zlecił fachowcom:

(...) zleciłem to projektantkom. Zasugerowałem im stylistykę iPoda – pod względem kształtów i kolorów. Chciałem, by mieszkanie miało męski klimat oraz było funkcjonalne - mówi Majdan, po czym dodaje: - (...) podobają mi się nowoczesne formy. Obawiałem się, czy przez te szarości nie będzie smutno. Ale kiedy poukładałem książki i gadżety, wyraźnie się ociepliło. Ważna też była dla mnie garderoba. W wynajętym mieszkaniu nie mogłem się zmieścić z ubraniami. Teraz jest miejsce na wszystko.

W apartamencie znajduje się piękna sypialnia (zdjęcia znajdziecie na stronie Gali). To ulubione miejsce Radka Majdana.

Wszystko: sufit, ściany i ogromne łoże, zostało obite miękkim, szarym welurem, dzięki czemu mam wrażenie, że jestem całkowicie odizolowany od świata. Bywa, że w niedzielę w ogóle nie wstaję z łóżka. Zamawiam jedzenie do domu, leżę na materacu, opuszczam z sufitu ekran, włączam rzutnik i oglądam, co dusza zapragnie: filmy, koncerty czy mecze, zupełnie jak w kinie. Idealny wypoczynek - mówi były mąż Dody.

Majdan pilnie strzeże sekretów swej sypialni. Na stwierdzenie, że sypianie samemu w takim łóżku, to grzech, celebryta odpowiada:

Wiesz, kiedy spotykaliśmy się z Anią [Anna Prus - Majdan spotykał się z aktorką kilka miesięcy temu - przyp. red.], przyrzekliśmy sobie, że nie będziemy niczego opowiadać mediom. To obowiązywało także przy rozstaniu. Mimo to media wypisywały różne rzeczy. Za dużo z mojego życia prywatnego zostało wywleczone na wierzch. Obiecałem sobie, że nigdy nie będę o nim opowiadał.

Cały wywiad z Radosławem Majdanem przeczytacie tutaj.


Radek Majdan w swojej (imponującej) sypialni

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!