Radwańska prostuje: Nie mówiłam, że igrzyska nie są ważne

przejdź do komentarzy

"Moim marzeniem jest medal olimpijski jak u każdego innego sportowca".

agnieszka radwańska agnieszka radwańska/Gala
Po słabych występach Agnieszki Radwańskiej podczas zakończonych już igrzysk olimpijskich w mediach pojawiły się komentarze sugerujące, że zawodniczce nie zależało na walce o olimpijskie medale.

Można było odnieść wrażenie, że Radwańska poważniej traktuje turnieje tenisowe, natomiast igrzyska trochę sobie odpuściła.

Tenisistka zabrała głos w tej sprawie. Dziś rano na Facebooku pojawił się wpis o takiej treści:

Kochani, chciałabym oficjalnie sprostować wypowiedzi, które padły w mediach w czasie lub po igrzyskach. Niestety duża większość z nich była wyrwana z kontekstu lub przekształcona w sposób, który kompletnie nie odzwierciedlał tego, co mówiłam.

Więc po raz kolejny oświadczam, że z moich ust nigdy nie padły słowa, że igrzyska nie są ważne. Jest mi przykro, że media interesują się bardziej porażkami niż zwycięstwami. Także mam nadzieję, że kolejne sportowe materiały będą o medalistach, bo im się to należy!

Porażka zawsze boli, ale to jest sport, nie zawsze się wygrywa, a tenis jest takim sportem, w którym liczą się również inne turnieje. Moim marzeniem jest medal olimpijski jak u każdego innego sportowca, więc będę robiła wszystko, by go zdobyć za 4 lata.


Trzymamy za słowo. Za cztery lata na pewno będziemy trzymać kciuki.


Radwańska prostuje: Nie mówiłam, że igrzyska nie są ważne

Radwańska prostuje: Nie mówiłam, że igrzyska nie są ważne

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!