Radek Majdan staje w obronie żony. Wyciąga ciężkie działa przeciwko Rusin!

przejdź do komentarzy

Przestał się patyczkować!

radosław majdan radosław majdan/fot. Instagram/@r_majdan;@kingarusin
Drama między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kingą Rusin nabiera tempa. Panie namiętnie wymieniają niewybredne uwagi na swój temat, oskarżając się o hipokryzję w związku z ochroną praw zwierząt.

Kinga Rusin WŚCIEKŁA na Małgorzatę Rozenek: Wypindrzona, SZTUCZNA lala

Zaczęło się od jednego komentarza Małgosi, później Rusin opublikowała obszerny post na swoim Instagramie i tak ruszyła lawina. Teraz w akcję zaangażowali się bliscy obu pań. Kingi broni jej córka Pola Lis, która nazywa Rozenek sztuczną hipokrytką.

Kinga Rusin vs Małgorzata Rozenek - o tych zdjęciach wolałyby ZAPOMNIEĆ

Jednak to Radosław Majdan wyciągnął naprawdę ciężkie działa, którymi chce upokorzyć Rusin. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie dziennikarki w futrze i opatrzył je ostrym podpisem:

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera


Wygląda na to, że ta awantura szybko się nie skończy. Zastanawia nas tylko, jaki będzie jej finał. A wy, jak sądzicie? Kto ma tutaj rację?
Wyświetl ten post na Instagramie.

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera❤️

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)Wyświetl ten post na Instagramie.

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działaności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy. Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek - i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (51): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-18, 11:35 cytuj
  Żenada Majdany !!!!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 21:55 cytuj
  Żenada temat zastępczy ... dlaczego nikt nie pisze o ACTA2 i zdrajcach z P.O którzy zagłosowali za przyjęciem,?... artysci w tym pani sadowska nic nie dostaniecie, chodzi o cenzurę Internetu jedynego wolnego medium.... obudźcie się ludzie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 21:29 cytuj
  22:45 dziękuję za taką promocję. Ja nic od tej nienawistnej baby nie kupię. Pomijając już, w jaki sposob została właścicielką firmy, a w zasadzie jej nazwy, bo do tych dobrych, oryginalnych kosmetyków nie ma praw, na szczęście te prawowita właścicielka i twórczyni zdążyła opatentować.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 18:24 cytuj
  Hoho... o jakiej moralnosci gada ? Taki hojrak w necie, a jak przyszlo przywitac ex zone, skulil ogonek pod siebie. Nie lubie Rusin ale ma racje, i jeszcze probowala ratowac sytuacje, ze moze firma oszukala,Po jakiego rozenkowa zaczynala...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 14:32 cytuj
  Brawo Radzio.
  Mąż zawsze powinien stać murem za żoną,a za Rusin nikt nie stanie bo jej chamskość sięgnęła wyższy poziom:)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 13:08 cytuj
  Nie lubie ani jednej ani drugiej. Ale bardziej rozenek. Ale na kims trzeba przetestowac. Chyba ze moze na pedofilach 🤔
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 12:31 cytuj
  a zwierzeta nadal cierpia,na nic im klotnie majdanow,rusin
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 11:56 cytuj
  Akurat prawda, że futer nie noszą, ale skórzane buty torebki jak najbardziej...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 11:20 cytuj
  Rusin zawsze była i jest ta gorsza, brzydsza i mniej interesująca dlatego nienawidzi innych atrakcyjniejszych kobiet. Nawet jej były wolał jej kolezanke :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 10:45 cytuj
  Ale on jest żałosny, śmieszne ze zabrakło rozenkowej języka w gebie bo tak zawsze klapie dziobem a teraz nagle pysiula musi ja bronić
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: obserwator 13-09-18, 10:11 cytuj
  Radzio zawsze wiedział gdzie są konfitury. Umie się w życiu ustawić. "Kariera " kopacza skończyła się, więc trzeba się było przytulić do jakiejś cwanej kobitki . Taki z niego damski biznesmen.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 09:58 cytuj
  Czy radzio wyszedl na glupca? Czy to sztuczne futro (rusinowej)? Radzio, tak to sie mozesz z kokegami klocic I z doda, a nie z kobietami. Wiec wypadlo slabo, a puder z wej treski sie osypal.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 01:08 cytuj
  Żałosne majdany precz z nimi zakłamani są sztuczni fałszywi
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-09-18, 23:28 cytuj
  Myślę sobie, że to ważne że mężczyzna staje w obronie swojej żony, nawet jeśli jej zachowanie jest wątpliwie. Za to oceniający i atakujący inną kobietę język już mi się nie podoba. Poza tym myślę, że byłoby mi przykro gdyby mój Mąż publicznie pisał o mnie "żona" małą literą.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-09-18, 22:45 cytuj
  Doskonała promocja kosmetyków Rusin, wczesniej nawet o nich nie słyszałam. Nie lubie Rozenkowej, ale Radzio ma racje, publiczna krytyka wyglądu jest juz poniżej poziomu.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-09-18, 22:24 cytuj
  U pieknie hej odpowiedzial. Wypunktowal dokaldnie cala jej hipokryzje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-09-18, 22:21 cytuj
  16:53- nic nie myśli. Byle o nazwisku było głośno i kasa się zgadzała.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-09-18, 22:18 cytuj
  No ludzie, co by nie sądzić o Gośce to jednak zachowała (trochę dziwnie to zabrzmi) klasę a Kinia niestety odleciała! Wyzywać w ten sposób kobietę?! I jeszcze córci na to pozwalać?!- to dopiero żenada!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-09-18, 21:15 cytuj
  Obie nie lubie. Od nadmiaru pieniędzy im sie w głowach wywraca już.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: asia 12-09-18, 21:00 cytuj
  gość, 12-09-18, 18:45 napisał(a):

  Dzieki temu wszyscy się dowiedzieli ,że Kinia nie ma za grosz klasy, zachowuje się jak baba z bazaru.Jest zazdrosna o powodzenie Rozenkowej i leczy swoje zranione ego kosztem innych.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!