Rafał Brzozowski ma wielki problem z PSYCHOFANKĄ

przejdź do komentarzy

To już przestało być zabawne. Sprawa wygląda bardzo poważnie.

rafał brzozowski rafał brzozowski/© KAPiF
Rafał Brzozowski (34 l.) pojawił się w Pytaniu na śniadanie i opowiedział o koszmarnych problemach, jakie zafundowała mu pewna osoba.

Otóż ktoś założył fałszywy fanpage wokalisty. Podając się za niego zgromadził pokaźną liczbę fanów śledzących profil, a następnie zaczął podszywać się za gwiazdora.

Czytaj też: Psychofan wdarł się do domu Ewy Farnej!

Wchodził przy tym w dialogi z fankami Brzozowskiego, które - święcie przekonane, że rozmawiają ze swoim idolem - bujały w obłokach sądząc, że to właśnie do nich uśmiechnęło się szczęście.

W pewnym momencie osoba podszywająca się za wokalistę zaczęła uwodzić jedną z fanek. Naopowiadała jej różnych nieprawdziwych rzeczy, naobiecywała... Zapewniała, że związek Rafała i jego dziewczyny właśnie się wypala i sugerowała, że to ta właśnie fanka ma szansę zająć miejsce partnerki Brzozowskiego.

Sytuacja zrobiła się poważna, gdy piosenkarz zaczął być nagabywany, a potem obrzucany obelgami przez dziewczynę, która zaczęła za nim chodzić w realu.

Jest wreszcie moment konfrontacji. Psychofanka biegnie na koncert w nadziei że nasza miłość nagle się ujawni, przecież tyle jej pisałem, jej przyjacielowi "Filipowi" o niej ( a jakże już są na Fb najlepszymi znajomymi) . I co się okazuje? Totalne rozczarowanie, mój ukochany idol udaje, że nie wie o co chodzi, jak to? Pewnie chodzi o tą dziewuchę, to ona jest wszystkiemu winna, zniszczę ją, już ja jej pokażę! Ale na kolejnym koncercie artysta mówi: "dziewczyno nie wiem o co Ci chodzi nie znam żadnego Filipa, ta osoba nie istnieje, kto Ci zrobił pranie mózgu?"


Czytaj też: Rafał Brzozowski: Nie ćwiczyłem, aby się podobać paniom

Jest kolejny koncert sprawa już nie jest śmieszna, dziewczyna dalej swoje z uporem maniaka, do tego atakuje wszystkich dookoła, wyzywa inne fanki, wie swoje i koniec i nikt jej nie powstrzyma. W końcu "ukochany" się denerwuje i odsyła dziewczynę z koncertu z kwitkiem żeby się leczyła, bo to schizofrenia jakaś. Zaczyna się Haiting, Ty taki, inny, wieśniaku, kim Ty jesteś, takie rzeczy mi pisałeś a teraz mnie nie znasz i jazda leci dalej - opisuje Brzozowski całą sytuację na swoim blogu.


Kochani, to nie jest śmieszne wcale, ja też się śmiałem i olewałem sprawę ale pomyślałem tak, a jak w szale zrobi coś mojej dziewczynie, albo sobie, bo się okaże co jest prawdą, że nie jestem nią kompletnie zainteresowany, to kto za to odpowie? Co ma na celu ta oszustka prowadząca tego typu działania? Kiedyś jedna z moich znajomych na Fb przez rok pisała z osobą, która jej wmówiła, że się znają ze szkoły i że mam z nią romans i prześladuję ją obsesyjnie.


Czytaj też: Rafał Brzozowski z dziewczyną na salonach (FOTO)

Potworzyła fałszywych znajomych, fałszywe sytuacje i historie z kosmosu, a ta bardzo inteligentna jak widać osoba po roku postanowiła zapytać u źródła i okazało się, że ta osoba to zmyśliła wszystko. Gratuluję rozsądku.. Jak postraszyłem prawnikiem zablokowała swój profil i tyle ją widzieli, ale korespondencję mam całą bo wysłała wcześniej. Czy to nie podobny mechanizm manipulacji i oszustwa, żeby tak omotać innych? - pyta Brzozowski.


Muzyk przekazał sprawę policji. Na razie osoba, która podszywa się za wokalistę, pozostaje bezkarna.
Cały wpis na blogu Rafała Brzozowskiego znajdziecie tutaj.Witajcie mówiłem Wam ze nie zostawię sprawy Facebookowej bez odzewu . Zapraszam na Blogstar tam opisałem co zaszło i jaka jest prawda. Pozdrawiam Was i niedajcie się oszustom.

Posted by Rafał Brzozowski - strona oficjalna on 13 stycznia 2016


Rafał Brzozowski ma wielki problem z PSYCHOFANKĄ

Rafał Brzozowski ma wielki problem z PSYCHOFANKĄ

Rafał Brzozowski ma wielki problem z PSYCHOFANKĄ

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!