Rafał Jonkisz już wybrał partnerkę na Studniówkę (FB)

przejdź do komentarzy

Piękna?

rafał jonkisz rafał jonkisz/KAPiF,Facebook
Jeszcze nie tak dawno był zupełnie anonimowy. Od czasu wybrania go na Mistera Polski sporo się zmieniło. Kilka tygodni temu Rafał Jonkisz narzekał, że nie ma z kim iść na Studniówkę. Wtedy Rafał Maślak podsunął mu pomysł na organizację konkursu na FB.

Jak Rafał Jonkisz wybierał partnerkę na Studniówkę?
Napłynęło mnóstwo zgłoszeń. Najpierw Rafał wybrał kilkanaście dziewcząt. Pisał, że sugerował się nie tylko wyglądem, ale także zainteresowaniami. Natychmiast odrzucał kandydatki, które pozowały do zdjęć w "prowokacyjny sposób".

Tak oto Rafałowi udało się wyłonić zwyciężczynię. Została nią 20-letnia Ewelina z województwa lubelskiego. Czym ujęła mistera?
Oto Ewelina - moja partnerka na Studniówkę. Ponad 4.000 zgłoszeń, kilka dni i nocy spędzonych na czytaniu maili, ale było warto Emotikon smile Ewelina ma 20 lat. Studiuje na pierwszym roku filologii angielskiej, a pochodzi z okolic Hrubieszowa w woj. lubelskim. Jej największą pasją jest muzyka. Prowadzi swój kanał na YT, gdzie zamieszcza covery znanych hitów. Urzekł mnie jej mail i oczy, które podobno są odzwierciedleniem duszy. Jest dziewczęca, uśmiechnięta a jej instagram to prawdziwa kopalnia pozytywnej energii. Mimo zaledwie 160 cm wzrostu, intuicja podpowiada mi, że ta dziewczyna ma wielkie serce. Dzisiaj kiedy do niej zadzwoniłem i zaprosiłem na Studniówkę, tak bardzo się ucieszyła, że myślę, że podjąłem dobrą decyzję. Nie pozostaje mi nic innego, jak czekać do 16.01. Już nie mogę się doczekać soboty i spotkania na żywo z Eweliną.


Życzymy udanej zabawy!


PRZETAŃCZĘ Z NIĄ CAŁĄ NOC... 󾆠Oto Ewelina - moja partnerka na Studniówkę. Ponad 4.000 zgłoszeń, kilka dni i nocy spę...

Posted by Rafał Jonkisz on 6 stycznia 2016


Rafał Jonkisz już wybrał partnerkę na Studniówkę (FB)

Rafał Jonkisz już wybrał partnerkę na Studniówkę (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!