Rafał Jonkisz: Szlag mnie trafił jak zobaczyłem te wypociny...

przejdź do komentarzy

...porównania i oceny." Mister Polski ostro o... no właśnie - kogo miał na myśli?

rafał jonkisz rafał jonkisz/© KAPiF
Rafał Jonkisz (18 l.), podobnie jak jego starszy kolega, Rafał Maślak, wszedł do show-biznesu nagle i musiał szybko nauczyć się reguł funkcjonowania w tej branży.

Zobacz: Horodyńska o Maff: Sukienka za duża, widać, że pożyczona

Poradził sobie świetnie, jednak wciąż niektóre rzeczy dotyczące życia w celebryckim świecie drażnią go i denerwują. Ostatnio Jonkisz zamieścił na swoim Facebooku bardzo ostry komentarz do tego, co robią polskie "stylistki":

Dzisiaj w przerwie pakowania do Barcelony przejrzałem kilka tygodników i moją uwagę zwróciły działy, w którym "modowe guru" oceniają styl innych celebrytów, gwiazd, i doradzają Polkom jak powinny wyglądać. I wiecie co, szlag mnie trafił jak zobaczyłem te wypociny, porównania i oceny - oburzył się Jonkisz.


Najbardziej śmieszy mnie to, że wielkie stylistki, a same mają swoich stylistów. Po co się męczyć skoro można ten czas przeznaczyć na kolejną wizytę w klinice i zaaplikować nową dawkę botoksu. Nie dajmy się zwariować i nigdy nie dajcie sobie wmówić "kobietom o jednej twarzy", że jesteście gorsi. Wielokrotnie, to te panie są przykładem totalnego bezguścia i przebrane w markowe rzeczy od stóp do głów ogłupiają Polki wyznaczając pseudo trendy. Ledwo idą po tym czerwonym dywanie w tych niewygodnych butach, ale co tam, są "ikonami stylu", więc mogą wszystko - irytuje się mister.


Zobacz: Jeszcze nikt tak nie ośmieszył Joanny Horodyńskiej, jak... Krzysztof Gojdź!

W dalszej części postu Rafał tłumaczy, że właśnie ze względu na hipokryzję, którą przesiąknięte jest to środowisko, tak rzadko chodzi na imprezy

Pisze też, że nie ma zamiaru przejmować się opiniami innych, bo wie, że w życiu są znacznie większe problemy:

Pewnie moja stylizacja z Gali Samochód Playboya też nie przypadnie do gustu, którejś z tych guru od wielkiej mody, których już i tak nawet nie rozróżniam, bo wyglądają identycznie, ale się tym kompletnie nie przejmuję. Wracałem z placówki opiekuńczo - wychowawczej z Torunia, gdzie zobaczyłem jak wygląda prawdziwe życie wychowanków i z jakimi borykają się problemami. Miałem 10 min, aby się ogarnąć, a nie 4 godziny, aby stać przed lustrem i się stylizować, bo po pierwsze mam inne priorytety, a a po drugie żadna z tych pań nie jest dla mnie autorytetem w żadnej dziedzinie - pisze Jonkisz.


To kolejne uderzenie w stylistki, które krytykują styl ubierania się celebrytów i gwiazd. Ostatnio Krzysztof Gojdź w bardzo ostrym tonie zaatakował Joannę Horodyńską, która źle oceniła jego stylizację na pokazie mody Roberta Kupisza.

Zobacz: Jeszcze nikt tak nie ośmieszył Joanny Horodyńskiej, jak... Krzysztof Gojdź!

Panowie się buntują! Ciekawe, co na to osoby wywołane do tablicy?

Rafał Jonkisz: szlag mnie trafił jak zobaczyłem te wypociny...

Rafał Jonkisz: szlag mnie trafił jak zobaczyłem te wypociny...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!