Rafał Jonkisz weźmie udział w konkursie Mr World w Londynie

przejdź do komentarzy

Ma szanse na podium?

rafał jonkisz rafał jonkisz/© KAPiF
Już niedługo Rafał Jonkisz (18 l.) stanie przed kolejnym wyzwaniem. Na swoim profilu facebookowym Mister Polskie poinformował, że w lipcu leci do Londynu, gdzie weźmie udział w wyborach Mr World.

Zobacz: Burza na FB Rafała Jonkisza! Poszło o... sukienkę... (FOTO)

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ - pisze podekscytowany mister. - Jestem zaszczycony tym, że będę reprezentował Polskę i Was wszystkich na najbardziej prestiżowym konkursie dla mężczyzn na świecie - Mr World, w lipcu w Anglii.


I dodaje:

Co 2 lata, misterzy swoich krajów, spotykają się w jednym miejscu i o jednym czasie, aby zmierzyć się w różnych dyscyplinach sportowych i przeżyć przygodę życia. Tak się akurat złożyło, że w roku, kiedy odbywa się Mister World 2016, to ja Rafał Jonkisz - akrobata z Rzeszowa, stanę na scenie obok najlepszych chłopaków na świecie i pokażę, jak świetny kraj reprezentuję - podkreśla.


Jonkisz podsyła też oficjalną wizytówkę Polski, na tym facebookowym profilu można zamieszczać komentarze lub "lajkować" fotki Rafała.

Zobacz: Rafał Jonkisz na każdym egzaminie maturalnym miał inny strój (INS)

Niech zobaczą na świecie, że jesteśmy krajem, który potrafi się zjednoczyć i stoi murem za swoim reprezentantem - wzywa Jonkisz swoich fanów.


Rafałowi gratuluje poprzedni Mister Polski, Rafał Maślak:

Bardzo się cieszę, że POLSKĘ na konkursie MR WORLD 2016 w Anglii, będzie reprezentował Rafał Jonkisz. Mimo młodego wieku reprezentujesz Rafale światowy poziom, tym jakim jesteś człowiekiem, ile osiągnąłeś i jak masz poukładane w głowie. Będziemy Cię wspierać i pokaż, że POLSKA to brzmi dumnie ! - chwali Jonkisza starszy kolega.


Już trzymamy kciuki za Rafała.

Rafał Jonkisz weźmie udział w konkursie Mr World w Londynie

Rafał Jonkisz weźmie udział w konkursie Mr World w Londynie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!