Rafał Jonkisz wybrał już kandydatki na bal maturalny (FB)

przejdź do komentarzy

"Wypinanie w sumie też dla niektórych dziewczyn to pasja i hobby, ale mi to nie imponuje, sorki."

rafał jonkisz rafał jonkisz/KAPiF, Facebook
Jeszcze nie tak dawno był anonimowym chłopakiem z Rzeszowa. Jego pasją jest sport, czemu zawdzięcza doskonałą budowę swojego ciała. W 2015 roku postanowił wziąć udział w wyborach na Mistera Polski. Tak oto Rafał Jonkisz zastąpił Rafała Maślaka. Nowicjusz powoli oswaja się ze ściankami i show-biznesem.

Swego czasu Rafał powiedział, że nie ma z kim iść na studniówkę. Wtedy Maślak doradził mu zorganizowanie konkursu na FB. Przyszło ponad 4 tysiące zgłoszeń. Jonkisz wybrał już i pokazał zdjęcia 40 dziewcząt. Czym się kierował przy wyborze?

Wybrałem 40 dziewczyn do takiego mojego prywatnego rankingu. Dlaczego akurat te ? Mają pasje, ciekawe zainteresowania i nie wysłały fotek w wyuzdanej pozie w różowej bieliźnie na kocyku w panterkę i nie proponowały ,,finału'' na koniec Studniówki. To normalne, fajne, ciekawe życia dziewczyny. Nie trzeba wyglądać jak Irina Shayk, aby pójść ze mną na Studniówkę. Trzeba być po prostu sobą…


Rafał nie przepada za dziewczynami prężącymi się na portalach społecznościowych:

Nie sztuką jest zrobić selfir z dziubkiem w lustrze, z wypiętym tyłeczkiem w stringach. Liczy się pasja, a wypinanie w sumie też dla niektórych dziewczyn to pasja i hobby, ale mi to nie imponuje, sorki.


Ciekawe, która kandydatka ostatecznie pójdzie z Rafałem na bal? Której kibicujecie?

 


Powiem Wam szczerze, że dając ogłoszenie, że szukam partnerki na Studniówkę, nie spodziewałem się takiego odzewu i to...

Posted by Rafał Jonkisz on 28 grudnia 2015


Rafał Jonkisz wybrał już kandydatki na bal maturalny (FB)

Rafał Jonkisz wybrał już kandydatki na bal maturalny (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!