Rafał Maślak: Dziewczynę mam, ale...

przejdź do komentarzy

Kim jest jego wybranka?

rafał maślak rafał maślak/Facebook
Na jego widok wielu dziewczynom miękną kolana. Trudno się dziwić. Rafał Maślak nie bez przyczyny został Misterem Polski. Jeszcze kilka lat temu nie poznalibyśmy go na ulicy. Był bardzo szczupły i mieszkał w małej wsi. Kiedy zaczął trenować, szybko go dostrzeżono. Teraz sprawdza się w licznych kampaniach, jest zapraszany na salony, do programów śniadaniowych, próbował swoich sił na parkiecie Tańca z gwiazdami. Nic dziwnego, że media interesują się jego życiem prywatnym.

Kiedy Rafał Maślak trenował razem z Agnieszką Kaczorowską i zamieszczał w tym czasie w sieci zdjęcia łazienki przystrojonej świecami, wielu uważało, że ona i on są parą. Nic bardziej mylnego! Rafał sprowokowany plotkami wygadał się właśnie na swoim FB:

Dziewczynę mam, ale nie biegam z nią po mediach, nie fotografuję się na ściankach i nie opowiadam o swoim życiu prywatnym na okładkach magazynów. Czy to znaczy, że coś jest ze mną nie tak ?


Mister dodał też, że z przymrużeniem oka podchodzi do tego, co się o nim pisze:

Wczorajsze screeny z jednej z gazet i portali znowu poprawiły mi humor. Okazuje się, że od 2 lat mam dziewczynę. A gdzie news, że mam też trójkę dzieci i czwarte w drodze ? Do tego wszystkiego i tak pewnie jestem gejem, bo przecież w Polsce każdy zadbany facet musi mieć chłopaka.


Nie wiadomo zatem, kim jest szczęściara sypiająca u boku tego przystojniaka. Kto wie, może Rafał jeszcze się złamie i zabierze ją na jakąś imprezę.


 


Rafał Maślak: Dziewczynę mam, ale...

Rafał Maślak: Dziewczynę mam, ale...

Rafał Maślak: Dziewczynę mam, ale...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!