Rafał Maślak jeszcze bardziej seksowny?

przejdź do komentarzy

Posłuchajcie, co ma w planach model.

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Wielu uzna, że mężczyzna na motorze dostaje bonusowe +10 do seksapilu. Być może Rafał Maślak naoglądał się Synów Anarchii, bowiem w jego głowie zrodziła się nowa misja. Misja motor.

Model twierdzi, ze nie jest typem człowieka mogącego usiedzieć na miejscu. W lipcu skoczył na bungee z najwyższego mieszkalnego budynku na świecie, a teraz spełnia swoje marzenie o jeździe na motocyklu.

Niedługo wyjeżdżam na miasto. A w Warszawie na mieście niespodziewane sytuacje, piesi, tramwaje, trzy pasy na rondzie, czuję, że będzie hardcorowo. Dobrze to wygląda, męsko, a wrażenia z jazdy są niesamowite. Czuć tę moc, powiew wiatru - Rafał zapewnia, że po zdaniu egzaminu kupi maszyną z pojemnością minimum 600 cm3. W trakcie kursu Maślak jeździ na maszynach z silnikiem o pojemności 750 cm3 - To jest bardzo duży motor. Pociągnę manetkę i po prostu zrywa z siedzenia. Trzeba uważać, trzeba mieć respekt do motoru. To jest chwila, żeby zrobić sobie wielką krzywdę. Ale jestem rozważnym kierowcą, dlatego myślę, że dam radę - model zapewnia, że jego dziewczyna, Kamila Nicpoń podziela jego pasję - Dziewczynę ubieram w skórę, wsiada ze mną i jeździ, nie ma innej opcji - mówi Rafał w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Życzymy powodzenia!

 


Rafał Maślak jeszcze bardziej seksowny?

Rafał Maślak jeszcze bardziej seksowny?

Rafał Maślak jeszcze bardziej seksowny?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!