Rafał Maślak MOCNO odpowiada Tyszce

przejdź do komentarzy

"Pana stwierdzenie porównałbym raczej do wypowiedzi osoby opóźnionej."

rafał maślak rafał maślak/KAPiF
Niedawno pisaliśmy o tym, w jaki sposób Marcin Tyszka (41 l.) wypowiedział się na temat modelek plus size. Porównał je do słonic, a program do modelkowego mięsnego jeża.

ZOBACZ: Marcin Tyszka o modelkach plus size: To jest taki modelkowy mięsny jeż!

Rafał Maślak (28 l.), który jest jurorem w Supermodelka Plus Size stanął w obronie programu i jego uczestniczek. Na swoim Facebooku napisał:

Panie Marcinie, swoimi słowami obraził Pan ponad 40 procent kobiet żyjących w Polsce. Program Supermodelka Plus Size nie lansuje trendów, a ma za zadanie zmienić postrzeganie kobiet o pełniejszych kształtach. Pana stwierdzenie „nie zrobisz baletnicy ze słonicy” porównałbym raczej do wypowiedzi osoby opóźnionej i zacofanej, a nie człowieka, który zjeździł świat wzdłuż i wszerz, robił sesje dla najlepszych modowych magazynów i w dodatku pracuje w świecie, w którym oryginalność, odmienność są na wagę złota. Bądźmy bardziej tolerancyjni dla „inności", która tak naprawdę jest normalnością i codziennością. Życie to nie plan sesji modowej do Vouge’a o czym warto pomyśleć zanim powie się o dwa zdania za dużo. Albo lepiej czasami po prostu nic nie mówić…


W komentarzach burza. Niektórzy uważają, że program to promowanie otyłości, a innym podoba się i apelują o większą tolerancję.

Kto ma rację?
Rafał Maślak MOCNO odpowiada Tyszce

Rafał Maślak MOCNO odpowiada Tyszce

Rafał Maślak MOCNO odpowiada Tyszce

Rafał Maślak MOCNO odpowiada Tyszce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: kobieta 16-03-18, 15:48 cytuj
    mam rozmiar 44 , czuję się atrakcyjna i piękna, Tyszka pocałuj mnie w zad i wiele innych Pań również pocałuj w zad , Twój wygląd też nie zwala z nóg mimo że jesteś szczupły, a kogo to tak naprawdę obchodzi ,
    Nie masz konta? Zarejestruj się!