Rafał Maślak poznał Natalię Siwiec

przejdź do komentarzy

Jak wrażenia?

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Rafał Maślak z nieco zagubionego naturszczyka zamienia się powoli w rasowego celebrytę. Poznaje nowych ludzi, również tych z pierwszych stron kolorowych magazynów. Ostatnio miał okazję po raz pierwszy rozmawiać z Natalią Siwiec.

Mister Polski nie spodziewał się, że modelka jest tak miłą osobą:

Przy okazji miałem w końcu okazję poznać i osobiście porozmawiać z Natalią Siwiec. Przyznam, że wcześniej odbierałem ją przez pryzmat artykułów w tabloidach, czy portalach plotkarskich. Oczywiście się myliłem, bo dziewczyna bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pozytywna. Kolejna nauczka, że to co się czyta, nijak ma się do rzeczywistości... - napisał Maślak.


Zaraz, zaraz... A czy my kiedykolwiek pisaliśmy, że jest inaczej?;)DZIEŃ DOBRY BARDZO Fotka z wczorajszej imprezy MTV EMA. Outfit: marynarka: @reservedbrand spodnie: @house_brand, t-shirt: @malemepl , buty: @adidas_pl . Jak widzicie wcale nie trzeba mieć na sobie kilka tysięcy żeby reporterzy zaprosili na tzw. ściankę :-) Przy okazji miałem w końcu okazję poznać i osobiście porozmawiać z Natalią Siwiec. Przyznam, że wcześniej odbierałem ją przez pryzmat artykułów w tabloidach, czy portalach plotkarskich. Oczywiście się myliłem, bo dziewczyna bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pozytywna. Kolejna nauczka, że to co się czyta, nijak ma się do rzeczywistości.... Dziś cooltoralnie i wieczorem uroczysta premiera najnowszego filmu Christophera Nolana - INTERSTELLAR Miłego dnia ;-) #hello #me #followme #morning #miłegodnia #haveaniceday #misterinternational #mtv #mtvema #polska #warszawa #sohofactory #partytime #happy #happines #redcarpet #koncert #goodtime

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Maślak (@rafalmaslak) Wł.Rafał Maślak poznał Natalię Siwiec

Rafał Maślak poznał Natalię Siwiec

Rafał Maślak poznał Natalię Siwiec

Rafał Maślak poznał Natalię Siwiec

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!