Rafał Maślak to wieśniak? (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Wieśniak może i jestem, w końcu pochodzę z wioski, nie wstydzę się tego i otwarcie o tym mówię."

rafał maślak rafał maślak/rmlifestyle.com
Rafał Maślak, nowy mister Polski, szturmuje salony Warszawki.

Jako że jest nowy w show-biznesie, z pewną nutą nieśmiałości przygląda się temu, jak wygląda życie celebrytów. O swoich spostrzeżeniach pisze na blogu.

Po ostatnim pokazie kolekcji Roberta Kupisza Maślak wrzucił do sieci swoje zdjęcia.

Tym razem dowiedziałem się m.in, że mam krzywe nogi, nowe zęby, zbotoksowaną twarz i w sumie ubrałem się jak wieśniak :-)
- pisze Maślak na blogu.

I odpowiada:

Spieszę z wyjaśnieniem: nogi mam proste – taki akurat model spodni, zęby wybielone, dzięki uprzejmości kliniki, która się mną zaopiekowała. Jeśli chodzi o twarz również cały czas walczę z podkrążonymi oczami i po prostu użyłem kremu, który zniwelował ten stan i się wyspałem :-) Sam outfit to rzeczy bardzo dobrych marek i wszystko idealnie się komponowało. Wieśniak może i jestem, w końcu pochodzę z wioski, nie wstydzę się tego i otwarcie o tym mówię. Może to wyjaśnienie, choć w małym stopniu, zaspokoi ciekawość wielu osób :-)


Mister dodaje, że jego zderzenie z show-biznesem jest ciekawym doświadczeniem:

Na takie pokazy przychodzi bardzo dużo zamożnych ludzi. Dla mnie nadal jest szokiem, że można sobie kupić torebkę za prawie 20.000 czy buty za 12.000, a zegarek za ok 50.000. Ja bym wolał przeznaczyć te pieniądze na używany samochód, bo za chwilę i tak będę zmuszony przesiąść się na metro, bo mój staruszek się rozpadnie na środku drogi. Może ja jeszcze tego do końca nie rozumiem. Dla mnie to wszystko jest nowe i cały czas się uczę zasad panujących w szołbiznesie. W fabryce zarabiam miesięcznie ok. 2000 zł i zawsze miałem szacunek do pieniądza i wszystko co mam inwestuję w dietę. Zostaje mi na skromne życie, ale nie narzekam. Warszawa to państwo w państwie – ani lepszy, ani gorszy świat. Po prostu inny.


Więcej spostrzeżeń Rafała Maślaka na temat show-biznesu przeczytacie na jego blogu.Rafał Maślak to wieśniak? (FOTO)

Rafał Maślak to wieśniak? (FOTO)

Rafał Maślak to wieśniak? (FOTO)

Rafał Maślak to wieśniak? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!