Rafał Mohr jak szkielet, pupa Longorii i inne plotki

przejdź do komentarzy

Tydzień w pigułce.

eva longoria eva longoria/© PR Photos
Znany polski aktor wygląda jak szkielet!

Czy naprawdę trzeba się tak katować, by wiarygodnie wypaść na scenie? Rafał Mohr dla roli w sztuce niemal zrezygnował z jedzenia, a do tego ostro trenował. Efekt? Wygląda teraz jak żywy trup. Zdjęcia znajdziecie tutaj

Kamila i Andrzej Łapiccy

To ona dźwiga siaty! Andrzej Łapicki to prawdziwy artysta. I jak każdy człowiek sztuki nie lubi się zajmować sprawami zwykłych śmiertelników. Ale od czego jest kochająca żona! News tutaj.

Koroniewska i Dowbor pokłócili się o Kupichę

- Albo on, albo ja! - te słowa miał wypowiedzieć wściekły Maciej Dowbor, kiedy dowiedział się, że partnerem jego ukochanej w show Tylko nas dwoje będzie przystojny Piotr Kupicha. Czytajcie tutaj.

Paris Hilton i jej nowy przyjaciel

Podobno świetnie się dogadują. Wygląda na idealnego partnera - małomówny, wysłucha wszystkiego, co się mu powie, nie zdradzi żadnego sekretu. A i przytulić się można w każdej chwili... Szczegółów szukajcie tutaj.

Pupa Evy Longorii
To przeciwieństwo pupy Kim Kardashian. Gdyby Longorię postawić w jednym szeregu z grupą kilkunastoletnich chłopców, można by mieć problem z rozpoznaniem, które pośladki należą do aktorki. Zdjęcia skromnej pupy Evy znajdziecie tutaj.

Kristen Stewart budzi emocje

Wielu uważa, że to strasznie przeciętna dziewczyna bez grama charyzmy i talentu. Ale jak grafik się postara, to wyczaruje - i urodę, i charyzmę, i seksapil. Jeśli nie widzieliście cudnie podrasowanej Stewart, wejdźcie tutaj.

Syn Jacksona zaatakowany paralizatorem

Oto jakimi "zabawkami" bawią się dziś dzieciaki. Blanket, syn Michaela Jacksona, został porażony prądem z paralizatora przez swojego kuzyna. Szczegóły tutaj.

Najdroższa sukienka balowa na świecie

Ma kosztować 1,5 miliona dolarów. Do realizacji projektu użyto najdroższych, najbardziej luksusowych materiałów, detale zaś wykończono diamentami i 18-karatowym złotem. Szkic projektu znajdziecie tutaj.

Zobaczcie najdłuższe paznokcie na świecie

Miały 75 centymetrów długości! Nie wiemy, jak można było myć się lub ubierać z takimi szponami, wiemy za to jedno - wyglądają obrzydliwie. Zobaczcie sami.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!