Rafalala, transwestyta robi drakę na wizji (VIDEO)

przejdź do komentarzy

W tym tygodniu zaatakowała już dwóch mężczyzn, co uwieczniła kamera.

rafalala rafalala/YouTube
Jeszcze nie wiecie, kim jest Rafalala? Zdecydowanie gwiazdą bieżącego tygodnia. Rafalala jest słynną artystką (a może słynnym artystą), blogerką modową i oczywiście transwestytą. Rafalala nie przeszła operacji zmiany płci, co wyjaśnia buzujący w niej testosteron.

W każdym razie "ten pan czy pani" na początku tygodnia postanowiła wynająć mieszkanie. Zadzwoniła do właściciela i umówili się na spotkanie. Gdy wynajmujący zobaczył przyszłego lokatora, zaczęły się problemy.

Podjechałam tam z moją siostrzenicą Nikolą, zadzwoniłam, że jestem na dole. Wyszedł Pan Krzysztof, który na moje "dzień dobry" odpowiedział:"nie, nie." po czym odwrócił się i podszedł do furtki na osiedle. Zagrodziłam mu drogę i zapytałam o co chodzi? "Pani jest Panem, Panią. Ja nie wynajmę." Kiedy stała jak wryta podszedł do ochroniarza, który ma budkę obok furtki i powiedział:" Proszę mi pomóc, to COŚ nie daje mi wejść." Wtedy puściły mi nerwy i dalsza historia tego zdarzenia na filmiku.

Jestem przyzwyczajona do miłej obsługi, raczej zbyt miłej czy to w sklepie, czy w restauracji, czy u kosmetyczki. Ludzie przesadzają z życzliwością. Może uważają, że mi się należy bo kojarzą mnie z mediów lub po prostu budzę pozytywne emocje. Pan Krzysztof Malecki prowadzi usługi, wynajmuje apartamenty i doskonale powinien wiedzieć, że nie tak traktuje się klienta, a przede wszystkim drugiego człowieka. Czy żałuje, że go uderzyłam? NIE. Cieszę się, że się opanowałam, bo w tamtym momencie miałam ochote go rozszarpać
- pisze Rafalala na swoim blogu.


Filmik z nagraniem, zgodnie z obietnicą transwestyty, trafił na jego bloga i tak Rafalala trafił do mediów.

Wczoraj transwestyta był gościem programu Tak czy nie. Do studia zaproszono również ex posła, Artura Zawiszę, który mógłby przybić piątkę z panem niechcącym wynająć Rafalali mieszkania.

Siedzę w jednym studiu z tym czymś - zaczął Artur i szybo musiał skończyć, bo "do akcji" wkroczyła prowadząca i Rafalala, która natychmiast oblała posła wodą i była gotowa do walki - Męska dzi*wka - rzucił oblany wodą Zawisza.


Takie rzeczy, to tylko na wizji... Czy Rafalala doczeka się miana polskiej Conchity Wurst? Takiej bez brody, ale za to bardzo walecznej?

Post użytkownika Rafalala.


Rafalala, transseksualista robi drakę na wizji (VIDEO)

Rafalala, transseksualista robi drakę na wizji (VIDEO)

Rafalala, transseksualista robi drakę na wizji (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj