Rapująca i wykrzykująca CHWDP Joanna Krupa. Musicie to zobaczyć (VIDEO)

przejdź do komentarzy

O co chodzi?

joanna krupa joanna krupa/YouTube,Instagram:joannakrupa
Joanna Krupa wskoczyła w dres, nauczyła się rapować i wcieliła się w J Kru. Wszystko na potrzeby nowej akcji CHWDP, która wcale nie ma na celu przeciwstawiać się policji. Chodzi o zachęcenie do adoptowania psów - ten skrót to Chcę Wam Dać Psa.

Woźniak-Starak i Meller pojechali po Joannie Krupie w DDTVN

Joasia mówiła o akcji w DDTVN, gdzie spotkała się z krytyką prowadzących. Ona jednak chciała w nietypowy sposób zwrócić uwagę, aby pomóc zwierzętom. To nie pierwsza taka inicjatywa modelki. Od dawna walczy ona w ich obronie.

Klip powstał w ramach programu Saturday Night Live. Krupa prowadziła jeden z odcinków.

Co myślicie o tym pomyśle? Podoba Wam się?Rapująca i wykrzykująca CHWDP Joanna Krupa. Musicie to zobaczyć (VIDEO)

Rapująca i wykrzykująca CHWDP Joanna Krupa. Musicie to zobaczyć (VIDEO)

„CHWDP” Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś #CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem „Chce Wam dać psa”! Tekst ten powstał przy okazji mojego udziału w programie @snlpolska i nagrania teledysku, który znajdziecie pod linkiem https://youtu.be/uGEWvOa-s3o 🐶 Koszulkę, którą mam na sobie możecie wylicytować na rzecz Schroniska w Celestynowie, które niedawno zostało okradzione ☹️ wpisujcie w komentarzach kwotę, którą jesteście gotowi zapłacić. Liczę na Was Kochani ❤ czas start! @malgorzata_urbanska_mua @justyna_bulinska @snlpolska @tvn.pl #girlpower. https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/zlodzieje-okradli-schronisko-dla-bezdomnych-zwierzat-w-podwarszawskim-celestynowie/kk6yp7f.amp

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!