Reality show Diny Lohan

przejdź do komentarzy

Odbija się od kariery córki?

lindsay lohan lindsay lohan/© Photorazzi
Ojciec Lindsay Lohan już wypowiadał się o ostatnich wydarzeniach z życia córki, widocznie chcąc zaistnieć. Dina Lohan siedziała cicho. Teraz jej ruch, choć nie ma to nic wspólnego z Lindsay, która przebywa na odwyku. Matka nawet jej tam nie odwiedziła w czasie dnia wizyt. Przyszedł tylko ochroniarz.

Była aktorka, Dina Lohan, znana ze swojego głodu sławy, będzie miała własny reality show. Wezmą w nim udział także jej młodsze dzieci - Ali (14) i Cody (11).

Show emitowany byłby w stacji E! pod nazwą "Momager" (gra słów - mama i menadżer), w którym Dina będzie próbowała zrobić gwiazdy z kolejnych dzieci. Trwaja już rozmowy między stacją a potencjalną gospodynią programu.

- Możecie w to uwierzyć? Totalnie spaprała życie Lindsay robiąc z niej "gwiazdę" i żyjąc pośrednio dzięki niej - a teraz ma zrobić to samo z tą dwójką? - mówi informator dla pisma New York Post.

- Jak E! może to robić? Te dzieci powinny być w szkole i mieć normalne życie, życie, jakiego nie miała nigdy Lindsay.

Dina, która kiedyś nazwała siebie "biała Oprah", pracowała gościnnie jako prezenterka Entertainment Tonight, by dostarczać "ekskluzywnych" wiadomości o Lindsay.

Co się dzieje w tym Hollywood? Rodzice i rodzeństwo czerpią profity ze zdrowia i życia swoich bliskich, a potem opuszczają swoich żywicieli. Jak... pasożyty? Oceńcie sami.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!