Rebellook nie chce być postrzegana jako pusta flądra (KAP)

przejdź do komentarzy

Blogerka (ciut inna niż wszystkie) na ściance.

rebellook rebellook/© KAPiF
Jeśli zapytać przeciętnego internautę, jakie zna blogerki modowe, na pewno jednym tchem wymieni te dwie: Maffashion, Jessica Mercedes. Część kojarzy jeszcze Macademian Girl i Charlize Mystery. Te dziewczyny zajmują się nie tylko modą, są też celebrytkami.

Blogesfera tymczasem jest pełna innych, mniej medialnych, ale może za to bardziej oryginalnych blogerów i blogerek.

Ot, choćby Rebellook, czyli Magda Samborska. Blogerka, która w rozmowie z Gosią Boy wyznała, że jest jej przykro, gdy kojarzy się jej zawód z byciem "pustą flądrą":

Ta nazwa [blogerka modowa - przyp. red.] ma zły wydźwięk. Ja jestem dojrzałą kobietą, pasjonatką, uwielbiam pisać, jestem po studiach, mam doświadczenie zawodowe, dwójkę dzieci, nie uważam się za osobę głupią.


Bloga założyłam świadomie i z pasji do stylizacji. Razem z Łukaszem (moim partnerem i fotografem RBLK) staramy się opowiadać historie obrazem. Wkładamy w to maksimum naszego wolnego czasu i pracy, przy okazji sypią się nam zlecenia zewnętrzne dot. wykonania zdjęć czy stylizacji. Natomiast przyklejona do mnie plakietka „blogerki modowej“ to jak synonim „pustej flądry“ i niestety przez ludzi z zewnątrz początkowo jestem tak często postrzegana. To przykre.


Faktycznie był taki moment, gdy zorientowałam się, w jakim kierunku rozwija się blogosfera z dziedziny fashion i wtedy pożałowałam myśląc – "tak już zawsze będą mnie kojarzyć". Ale potem pomyślałam, że jeśli będę robić to, co kocham i będę robić to dobrze, to "who cares"?! - powiedziała Rebellook w wywiadzie (cały przeczytacie tutaj).


Dwa dni temu Rebellook pojawiła się na pokazie nowej kolekcji showroomu LPP. Wybrała ulubioną czerń. Nie mizdrzyła się do fotoreporterów, bo pewnie tego nie lubi. Jednak uśmiech zabłądził na jej twarz.

Zobacz też: ZNANA BLOGERKA POKAZAŁA, JAK WYGLĄDA JEJ NORMALNE ŻYCIE

Witamy w świecie celebrytów. Czy Rebellook rozgości się w nim na dobre?Rebellook nie chce być postrzegana jako pusta flądra (KAP)

Rebellook nie chce być postrzegana jako pusta flądra (KAP)

Rebellook nie chce być postrzegana jako pusta flądra (KAP)

Rebellook nie chce być postrzegana jako pusta flądra (KAP)

Rebellook nie chce być postrzegana jako pusta flądra (KAP)


Rebellook na Instagramie


#smile

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika REBELLOOK (@rebellookblog)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!