Red Lipstick Monster pokazała zdjęcie bez makijażu (Facebook)

przejdź do komentarzy

Kilku internautów zachowało się fatalnie.

red listick monster red listick monster/Facebook zrzut ekranu
O tym, że makijaż potrafi zdziałać cuda, wiedzą dobrze wszyscy Czytelnicy Kozaczka. Często pokazujemy Wam zdjęcia gwiazd w wersji naturalnej - niektóre z nich nie wstydzą się swego naturalnego wyglądu i same zamieszczają fotki w sieci, inne wpadają "w zasadzkę" paparazzi. Na przykład w drodze na siłownię albo po treningu.

Zobacz: Jak wyglądać dobrze bez makijażu? 7 tricków!

Wczoraj swoją prawdziwą twarz pokazała internautom popularna vlogerka, Red Lipstick Monster.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Na jednym widzimy ją w pełnym makijażu, drugie pokazuje vlogerkę bez grama pudru, tuszu i szminki. Brwi nie są podkreślone, w efekcie buzia wygląda zupełnie inaczej.

Mnóstwo dziewczyn dało się namówić Red Lipstick do eksperymentu i pokazało podobne zestawienia. Internautki podkreślają, że dobrze się czują w "swojej skórze" i dziękują vlogerce za promowanie naturalności.

Niestety, pod zdjęciami pojawiło się też kilka negatywnych komentarzy - ich autorami są głównie mężczyźni.

Jeden z nich pisze:

Dlatego nie ufam umalowanym kobietom. To jest prze***owe - nie mówię, że źle wyglądasz, tego Ci nie zabiorę - ale brzydka bez makijażu jesteś. I jak tu się umawiać z kobietami, bierzesz coś takiego po prawej a budzisz się przy czymś takim po lewej, potem tylko: "gdzie ja popełniłem błąd?"

Zobacz: SZOK? Alicia Keys pokazuje się bez makijażu i zapowiada, że tak będzie ZAWSZE

A co Wy sądzicie o promowaniu naturalności przez znane kobiety? Jesteście za tym, by pokazywać swoją twarz, czy uważacie, że makijaż jest dziś tak ważny, jak nasze ubranie i nie wychodzi się bez niego z domu?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!