Reese Witherspoon ma 3 nogi, a Oprah Winfrey 3 ręce na okładce Vanity Fair

przejdź do komentarzy

Ale WPADKA!

vanity fair vanity fair/Vanity Fair
O tym wydaniu magazynu Vanity Fair jest głośno z kilku powodów. Po pierwsze, to numer poświęcony Hollywood. Na okładce plejada gwiazd: Oprah Winfrey, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Tom Hanks, Michael B. Jordan, Zendaya, Jessica Chastain, Harrison Ford, Robert De Niro, Michael Shannon, Gal Gadot i Claire Foy.

Po drugie, nie brak emocji wokół zdjęcia Jamesa Franco, który po wybuchu skandalu z molestowaniem seksualnym został wymazany w programie graficznym z okładki magazynu.

Graficy mieli sporo pracy przy okładce - nie tylko ze względu na Franco. Gładzili, dorabiali, wysmuklali, cudowali.... aż polegli. Tym razem ekipa retuszująca zdjęcia zaliczyła wpadkę, jakich mało.

Finalnie zostawili na zdjęciach Reese Witherspoon z trzema nogami a Oprah Winfrey dostała od nich... trzy ręce (zdjęcie znajdziecie tutaj).

Gwiazdy skomentowały wtopę magazynu z humorem:

No cóż... Myślę, że wszyscy już wiedzą... Mam 3 nogi - napisała Reese. - Mam nadzieję, że wciąż mnie lubicie za to, kim jestem - napisała aktorka.


Dziwne doczepy Joanny Liszowskiej (ZDJĘCIA)

Akceptuję twoje 3 nogi - odpowiedziała Oprah. - Tak samo jak ty akceptujesz moje 3 ręce - dodała z humorem.Reese Witherspoon ma 3 nogi, a Oprah Winfrey 3 ręce na okładce Vanity Fair

Reese Witherspoon ma 3 nogi, a Oprah Winfrey 3 ręce na okładce Vanity Fair

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj