Relacje Głogowskiej i G±sowskiego

przejdĽ do komentarzy

Jakie s± naprawdę?

piotr g±sowski piotr g±sowski/© KAPiF
Życie na gor±co rozpisuje się na temat zwi±zku Anny Głogowskiej i Piotra G±sowskiego, którzy poznali się dzięki Tańcu z Gwiazdami.

Jaki wyłania się z tego obraz? Ania musi sama dawać sobie radę, bo na pomoc G±sowskiego ciężko liczyć. Tancerka w czasie ci±ży nie zmieniła trybu życia. Do końca pracowała i mieszkała u mamy.

Według pisma było to do przewidzenia:

Gdyby Ania, wchodz±c w zwi±zek ze starszym od siebie o 14 lat Piotrem G±sowskim (...), słuchała uważnie swojej poprzedniczki Hanny ¦leszyńskiej, wiedziałaby, że "G±s" to nie tylko uroczy facet, ale też wieczny chłopiec. Może liczyła, że wła¶nie przy niej ustatkuje się i stanie dorosłym mężczyzn±... - czytamy.

G±sowski też nie zrezygnował ze swoich przyzwyczajeń. W czasie ci±ży swojej partnerki bawił się i wyjeżdżał w dalekie podróże. W noc przed narodzinami córeczki balował z koleżankami z planu w klubie Maska.

Gdy mała Julia przyszła na ¶wiat, mówiono o tym, że jest przykładnym ojcem. Spędzał godziny w szpitalu i odwiózł matkę z córk± do domu. Oczywi¶cie do domu mamy Ani. Sam czę¶ciej widywany jest z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa. Pismo czarno widzi przyszło¶ć Głogowskiej:

Tancerka chyba pogodziła się z faktem, że raczej nie włoży Piotrowi obr±czki na palec. Ale teraz już nie tylko ona zadaje sobie pytanie, kim wła¶ciwie jest dla aktora? Czy tylko matk± jego dziecka?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!