Renata Kaczoruk już SZUKA chłopaka! Musi być to ktoś, kto...

przejdź do komentarzy

Ma wysokie wymagania.

renata kaczoruk renata kaczoruk/ instagram.com/renul_ka/
Szokujące doniesienia okazały się prawdą. Związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk to już przeszłość. Zdaniem złośliwych, dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami, celebrytka poczuła się pewniej, co pozwoliło jej zakończyć relację z dziennikarzem. Wygląda na to, że już szuka nowego chłopaka.

Kaczoruk rozstała się z Wojewódzkim przez Taniec z gwiazdami?

Jak donosi Fakt, Renulka nie chce być sama i jest gotowa na kolejny związek. Stawia jednak warunki - kandydat na ukochanego musi być księciem z jej snów:


- Przede wszystkim ma różnić się od Kuby. Nie może być mężczyzną skupionym niemal wyłącznie na sobie samym. Najlepiej by był spoza show-biznesu.

- powiedział informator tabloidu.

Renata nie ukrywa, że marzy jej się gromadka dzieci. Koleżanka gwiazdki zdradziła, że z Kubą realizacja tego planu była niemal niemożliwa:


- Musi to być ktoś, kto w przeciwieństwie do Kuby będzie gotowy do założenia rodziny i wychowywania dziecka, o czym Renata marzy już od dawna.


Szczegóły rozstania Kaczoruk i Wojewódzkiego! Rodzina zaskoczona!

Nie wiadomo jak na rewelacje reaguje Kuba Wojewódzki. Dziennikarz postanowił wziąć sobie urlop i wypoczywał w nadmorskiej Jastarni.

Uważacie, że w Renata w końcu odnajdzie miłość życia?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj