Renata Kaczoruk ma duże szanse na to, by WYGRAĆ Taniec z gwiazdami

przejdź do komentarzy

"Nienawidziłam Cię szczerze w programie Agent Gwiazdy, ale w TzG...brak słów..."

renata kaczoruk renata kaczoruk/© AKPA
Renata i Popek dwa czarne konie tej edycji!! Finał pewny ❤❤❤❤ - takie komentarze pojawiły się na Instagramie modelki po zakończeniu 1. odcinka Tańca z gwiazdami.

Krzysztof Gojdź tłumaczy skąd DZIUBEK i opuchlizna na twarzy w Tańcu z gwiazdami

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, która skutecznie zniechęciła do siebie widzów w Azji Express, teraz ma szansę na zdobycie ich serc. W tańcu wypadła świetnie, wzbudziła uznanie jurorów i szczery podziw oglądających show.

Na profilu Renaty tym razem niemal same pozytywne komentarze:

Nienawidziłam Cię szczerze w programie Agent Gwiazdy, ale w TzG...brak słów...zaprezentowałaś się wspaniale! Co za gracja! 👏. Co prawda kibicuję innej parze, ale patrzeć na Twój taniec to również była ogromna przyjemność. Trzymam kciuki - piszą ludzie.


To był piękny taniec! 😍 Wdzięk, gracja, zwiewnie jak motyl! 😊 i chyba jako jedyna bez nerwów tylko z uśmiechem i radością! 😉Oby ludzie nie patrzeli przez pryzmat tej nieszczęsnej Azji i tak prosto do finału! 😊


Nie oszukujmy się, Azja była skrojona tak by ukazać kogoś tym dobrym a kogoś tym złym. Tańca nie skroją, albo się tańczy z gracją, wdziękiem i sercem mając poczucie rytmu i to coś, albo się podryguje w miejscu w cierpieniu oczekując końca 😂 Byłaś fenomenalna w tym tańcu, bądź jeszcze lepsza w następnych! Powodzenia ☺ - komplementują.


Na Insta Jarosława Kreta: W twoim wczorajszym tańcu widziałam straszną OLEWKĘ

Choć - jak zawsze - są i tacy, których nie przekonał usmiech Renulki:

I tak nic Ci to nie da, charakteru nie zmienisz, a swój już pokazałaś nie raz ... buhehehehe z Ciebie - skomentował jakiś antyfan.


A jak Wam podobał się występ Renaty Kaczoruk? Myślicie, że ma szansę na finał?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (32): sortuj