Renata Kaczoruk ma specyficzne podejście do pieniędzy

przejdź do komentarzy

Możecie się zdziwić.

renata kaczoruk renata kaczoruk/© KAPiF
Renata Kaczoruk była jedną z uczestniczek pierwszej edycji Azja Express - show, w którym gwiazdy musiały w najkrótszym czasie pokonywać wyznaczone trasy dysponując przy tym bardzo ograniczonym budżetem - zaledwie jednym dolarem na dzień.

Zobacz: Renata Kaczoruk chwali się figurą w bardzo dziwnej stylizacji (FOTO)

Jednak dla modelki to ograniczenie nie było zbyt trudne do zniesienia. W rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Lifestyle, Kaczoruk mówi:

Pieniędzy tak naprawdę potrzeba nam do podstawowego funkcjonowania, a każda nadwyżka to, owszem, komfort, ale też ogromny problem. I to jest machina, która wciąga cię w spiralę strachu. Nie obawiałam się więc tego, że nie będziemy mieli pieniędzy, ciekawa byłam, jak sobie bez nich poradzę.


Partnerka Kuby Wojewódzkiego dodaje, że wcale nie jest fanką życia w luksusach. Dlaczego? Ponieważ wiąże się ono z dużym stresem:

Czytaj też: Renata Kaczoruk ma specyficzne podejście do pieniędzy

Myślę, że życie proste jest życiem najbardziej szczęśliwym. Luksusowe życie jest bardzo przyjemne, ale luksusowe życie, kiedy trzeba za nie zapłacić, to jest życie, które wymaga od ciebie zarabiania tych pieniędzy, a to jest ogromny stres - mówi Kaczoruk.


I pomyśleć, że niektórzy za taki "stres" oddaliby wiele...


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!