Respondek oddaje samochód

przejdĽ do komentarzy

Liszowska przebiera się na parkingu, a Małaszyński wozi panie po nocach.

krzysztof respondek krzysztof respondek/ © KAPiF

Fakt martwi się o ¶lub Przemka Salety. Wiadomo, że daty ceremonii jeszcze nie ma. Niemożliwo¶ci± jest zarezerwowanie sali na letnie miesi±ce, a bokser nie chce ¶lubu zim±. Tak więc trzeba czekać do przyszłego roku.

***

Krzysztof Respondek nie przyjmie samochodu, który jest nagrod± w Jak Oni ¶piewaj±. Fakt donosi, że zwycięzca zamierza oddać go do zlicytowania, a pieni±dze z aukcji przeznaczone będ± na cele charytatywne. Pod młotek trafi również Brylantowy Mikrofon.

Piękny gest!

***

Joanna Liszowska nawet nie ma gazderoby. Fakt przyłapał j± na parkingu, jak przed wej¶ciem do studia Jak Oni ¶piewaj± przebierała się na parkingu. Foto tutaj

***

Paweł Małaszyński nie odmówi autografu i przejażdżki jego samochodem nawet noc± po pracy. Super Express spotkało go z trzema paniami, które otoczyły go po spektaklu. Aktor zaprosił je do samochodu. W końcu miasto noc± jest takie niebezpieczne...

***

Isis Gee próbuje swego szczę¶cia na Bałkanach. Ponoć chce podbijać serbski rynek muzyczny. Fakt twierdzi, że niebawem ma nagrywać w duecie z Kiki Lesandric±, słynnym muzykiem.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!