Restauratorzy szykują zbiorowy pozew przeciw Magdzie Gessler

przejdź do komentarzy

Wszystko przez jej złe zachowanie w Kuchennych Rewolucjach.

magda gessler magda gessler/© Fame/Flynet
Prowadzenie Kuchennych rewolucji przez Magdę Gessler wzbudza wiele skrajnych emocji. Trzeba przyznać, że wielu lokalom dała szansę się rozwinąć, jednak jest jeszcze grupa, która oskarża restauratorkę o złe, upokarzające zachowania podczas kręcenia programu. Okazuje się, że kilku pokrzywdzonych uczestników show, szykuje pozew zbiorowy, by walczyć o swoje dobre imię.

- Z dnia na dzień bez jakiejkolwiek winy stałam się potępiona przez wszystkich, nikt nie miał ochoty słuchać moich wyjaśnień - mówi Na żywo Alicja Czysz, właścicielka restauracji Maltamara w Goczałkowicach.

Nie ona jedna podpisze się pod pozwem. Na konfrontację przed Sądem szykują się również właściciele Ani z Zielonego Wzgórza z Tarnowskich Gór oraz Magistratu z Hrubieszowa. To właśnie nieudana rewolucja w ostatnim z wymienionych miejsc, wywołała wiele negatywnych emocji wśród widzów. Podczas trwania nagrania Gessler niezadowolona z pracy wywróciła stół, podczas, gdy w lokalu znajdowali się klienci.

Według tygodnika powodem jej wściekłości nie był zły stan kuchni, a to, że jej kierowca dostał mandat za przekroczenie prędkości (500zł) w drodze do Hrubieszowa.

Dołączylibyście się do pozwu?
 


Restauratorzy szykują zbiorowy pozew przeciw Magdzie Gesller

Restauratorzy szykują zbiorowy pozew przeciw Magdzie Gesller


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!