ReZigiusz zebrał ponad 138 tys. złotych dla chorych dzieci

przejdź do komentarzy

Nie liczył, że akcja zakończy się takim sukcesem.

rezigiusz rezigiusz/Instagram
ReZigiusz, YouTuber, o którego walorach pisaliśmy wczoraj, ma nie tylko smykałkę do gier i zmysł do interesu. Ma też dobre serce, o czym świadczy akcja, jaką zorganizował w ostatni dzień starego roku na swoim kanale.

Czytaj: ReZigiusz - jeszcze jedno ciasteczko z YouTube.

30 grudnia vloger poinformował internautów o swoim pomyśle. Zapowiedział, że wszystkie pieniądze, jakie 31 grudnia uzyska ze sprzedaży gadżetów w swoim internetowym sklepie, trafią na konto Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju.

Rezi liczył, że uda mu się uzbierać 5 tysięcy złotych. Suma 15 tysięcy miała być spełnieniem marzeń. Ostatecznie okazało się, że YouTuber zebrał ponad 138 tysięcy złotych.

Gracz, którego kanały subskrybuje ponad 1,1 miliona osób, zorganizował akcję w ramach podziękowania za dobry rok.

Kochani! Rok 2014 był dla mnie niesamowitym rokiem. Minął szybciej, niż każdy z Was mógłby się spodziewać, jednocześnie był pełen wrażeń i emocji, jakich do tej pory nie doświadczyłem! To wszystko dzięki Wam! Chciałbym w związku z tym Wam podziękować, stąd pomysł akcji charytatywnej! :) - napisał.


Akcja charytatywna, którą zorganizowałem z moją ekipą była strzałem w dziesiątkę, bo z wami pomożemy ogromnej ilości dzieciakom. Sądziliśmy, że jak uzbieramy 5, 10, 15 tysięcy to będzie sukces i będziemy szczęśliwi. Uzbieraliśmy 138 tysięcy złotych. To jest kosmos, jaką my mamy moc, jaką my tworzymy potęgę - cieszył się Remek.
Finał akcji zakończył się na 137 TYSIACACH ZŁOTYCH!! To niepojęte! ;p

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)

Dzięki wielkie za mega wypasionego i długiego livea ;) Mieć na live 10 000 oglądających na żywo przez bite 2h... coś pięknego! Tak trzymać ziomeczki!! ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!