Reżyser Krainy lodu przeprasza!

przejdź do komentarzy

Jennifer Lee spotyka się z tym na każdym kroku.

kraina lodu kraina lodu/You Tube zrzut ekranu
Kraina lodu wyprodukowana przez Walt Disney Pictures okazała się wielkim hitem. Uwierzycie, że film zarobił blisko 1 275 000 000 dolarów?! W ten sposób stał się najbardziej dochodową animacją w historii kina i najbardziej dochodowym filmem 2013 roku.

Fabułą obrazu żyły nie tylko małe dziewczynki (sam Ben Affleck opowiadał w jednym z wywiadów, że jego córeczkom nie zaimponował faktem, iż wcieli się w postać Batmana - one wolałyby, by zagrał... Elsę), nawet starsze dziewczyny zaczęły inspirować się stylem bohaterki. Dowód - 18-letnia Anna Feith, która w czasie studniówki wystąpiła w stylizacji "na Elsę".

Prawdziwym hitem okazała się też piosenka z filmu - Let It Go w wykonaniu Idiny Menzel dostała nawet Oscara dla Najlepszej Piosenki Filmowej

Wiele miesięcy po premierze reżyser (a właściwie współreżyser) filmu, Jennifer Lee, zaczyna... przepraszać za ten i pozostałe kawałki ze ścieżki dźwiękowej filmu.

W rozmowie z The Hollywood Reporter, reżyser powiedziała:

Kiedy rok temu spotykałam się z ludźmi, którzy - gdy dowiadywali się, kim jestem - mówili: "Oh, uwielbiamy te piosenki! Śpiewamy je przez cały czas!" Teraz, gdy spotykam się z ludźmi, a oni dowiadują się, kim jestem, słyszę: "Taaaa, ciągle słuchamy tych piosenek..."


Lee żartuje:

Od dziękowania przeszłam do przepraszania.


Nic dziwnego. Swego czasu YouTube zalały wręcz covery piosenek z Krainy lodu wykonywane często przez rodziców i ich dzieci - w domach, na spacerach i w samochodach. To było jak plaga!

Znacie piosenki ze słynnej animacji? Przypomnimy Wam jedną z nich;)


Let It Go - ta piosenka zanotowała na YT ponad 380 milionów wyświetleń
Piosenka w wykonaniu Demi Lovato

I kilka coverów...


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!